Ana sayfa Teknoloji GoPro Hero 5 Türkiye’de Satışa Çıktı!

GoPro Hero 5 Türkiye’de Satışa Çıktı!

212
0
PAYLAŞ

Aksiyon çekimleri için dizayn edilmiş, profesyonel kullanıcılara hitap eden GoPro Hero 5 satışa sunuldu. Hero 5’in saniye başına işlem hızı ve çözünürlüğü Hero 4’e göre %20 daha üstün. Ayrıca performans bakımında da %17 daha üstün özelliklere sahip durumda. GoPro Hero 5, 2 inç boyutunda ekranı ile dikkat çekiyor. 12 Mega piksellik kamerası ile karşımıza çıkan kamera, sadece fotoğraf değil aynı zamanda video çekiminde de mükemmel görüntüler almanızı sağlayacak.

1080p kamera kaydı ile 120 FPS’ye ulaşan GoPro Hero 5, 4K FPS video kayıt seçeneğini de sunmakta. GoPro Hero 5’in diğer GoPro Hero serisi kameralarından bir diğer farkı ise suya karşı dayanıklı olması. Bilindiği gibi serinin diğer ürünleri için özel olarak su geçirmeyen kılıf tercih edilmek zorundaydı.

Rakipsiz İlerliyor!
GoPro Hero 5, FPS yonga setinin son sürümünü kullanmakta ve bu da çekilen fotoğraf ya da video çekimlerinin daha üstün performansa sahip olmasını sağlamaktadır. Ayrıca, çekilen fotoğrafların yakınlaştırılınca bulanıklığı da %50 oranında azaltılmış ve 12 mega piksele kadar sadece %23’lük bir hedef bulanıklığı sağlanmıştır. Bunun yanında kaliteli kılıf ve kamera ayağı da kampanya kapsamında ücretsiz sunulacak aksesuarlar arasında. GoPro Hero 5’in Türkiye satış fiyatı ise, 299 dolar olarak belirlenmiş durumda. 2 Ekim’de Dünya piyasasına sunulan kameranın artık tüm satış noktalarından temin edilebileceğini hatırlatmak isteriz. GoPro’ya bir çok firma rakip olacak ürünler çıkarsa da satış rakamlarına bakıldığında GoPro’nun yanına pek yaklaşan firmanın olmaması ise dikkat çekiyor.

BİR CEVAP BIRAK