Ana sayfa Oyun Hafta Sonu FiFA 17 Sürprizi!

Hafta Sonu FiFA 17 Sürprizi!

92
0
PAYLAŞ

EA Sport’un gözde oyunu Fifa 17’yi, hafta sonuna özel ücretsiz olarak PC’lerinize ya da diğer oyun platformlarınıza yükleyebilirsiniz. Bu haber, oyun severler için heyecanla karşılanmakla birlikte, EA Sport’a diğer oyunların da aynı şekilde ücretsiz temin edilebilmesi adına binlerce elektronik posta yollanmış durumda.

Oyun yapımcılarının bu beklentilere vereceği cevap ne olur bilinmez ama, özellikle son 5 yılda FİFA’nın koltuğuna oturan PES’ten tekrar koltuğu devralmanın zamanının geldiği söylenebilir. Zira, FİFA, yeni sürümü ile muhteşem bir deneyim vadediyor. Özellikle sanal gerçekliğin hat safhaya ulaştığı oyunda, bireysel taktik ve antrenmanlara daha çok yer verilmiş durumda. İçerisinde Türk ve Rus liglerini de görebileceğiniz oyunda, Fatih Terim ve Şenol Güneş gibi dünyaca ünlü teknik direktörlerimizin bazı repliklerine de şahit olabileceksiniz.

Hafta Sonu Ücretsiz!
Fifa 2017, özellikle Black Friday gününde başlatmayı planladığı bu uygulama Pazartesi Türkiye saati ile 12:00’da bitirmeyi planlıyor. Oyun sadece 3 günlük lisansı ile sunulacak. İstenilmesi durumunda, büyük bir indirimle ile full lisansı alınabilecek. Bu kampanya, Fifa 2016’da da geçen sene uygulanmış ama yeteri ilgiyi görmemişti. Bu sene büyük bir ilgi göreceği düşünülen oyun, Fifa’nın resmi oyun sitesinden temin edilebilecek. Ayrıca, diğer tüm platformlardan da ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu. XBOX platformlarında oynayabilmek için, oyunun 10 saatlik bir kullanım hakkı olacak daha fazlası için siteye yönlendirileceksiniz. Oyunun orijinal oyundaki tüm modlarını ve özelliklerini kullanabileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK