Ana sayfa Oyun Harry Potter İçin Yeni Oyun!

Harry Potter İçin Yeni Oyun!

264
0
PAYLAŞ

İngiliz yazar J.K. Rowling tarafından 7 kitapta piyasaya sürülen Harry Potter efsanesi, sinema filmlerinden sonra oyun sektöründe de ilham alınan önemli bir yapıt haline geldi. Harry Potter hayranlarının her bölümü onlarca kez izlemesi bu tutkuyu ispatlayan en önemli kanıt olarak görebiliriz.

Harry Potter efsanesini oyunlaştıran Warner Bross akıllı telefon ve tabletlerde bu uygulamayı oynanabilir hale getirdi. Tüm platformlarda oynanabilen Harry Potter: Fantastic Beasts Mediatonic tarafından geliştirildi. Oyun içerisinde filmden de esinlenen bir çok sahneyi görebileceksiniz. Özellikle büyü ve gizli şifreleri toplamayı ve kullanmayı konu alan oyunun en dikkat çekici yanı ise Harry ile birlikte hareket eden kahramanların da yönetilebilir olması. Bu sayede çoklu oyun modunda da oynayabilir ve Facebook account sayesinde, arkadaşlarınızla bu deneyimi paylaşabileceksiniz.

Fantastik Oyun Olarak Geldi!
Fantastic Beasts: Cases from the Wizarding World, gizli nesneleri ve garip olayları birleştirmenizi ve bunu tüm bölümlerde toplayıp Azkaban tutsağını kurtarmanın yanında, büyücülük okulundaki bir çok gizli vakayı çözümlemenizi konu alan bir oyun. Oyun Google Play ve Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir ama bazı oyun içi satın almaları da onaylamanız gerekecek. Çünkü oyun haklarınızı arttırmak ve büyülerinize ek yapmak istiyorsanız oyun paketlerini ücretli satın almak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca, online moddan dilediğiniz kişiler ile birleşerek de sırları ve gizemleri birlikte çözerek oyuna devam edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK