Ana sayfa Oyun Heavy Truck Simulator

Heavy Truck Simulator

293
0
PAYLAŞ
Heavy Truck Simulator
Heavy Truck Simulator

Hiç kamyon kullanmayı merak ettiniz mi? Heavy Truck Simulator sizlere kamyon kullanma keyfini sonuna kadar yaşatacak yeni bir Android uygulamadır. Heavy Truck Simulator oyunu ile keyifli bir şekilde kamyon kullanabilirsiniz. Oyun Android tabanlı tablet ve cep telefonları için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunda Brezilya’da kendi nakliyecilik kariyerimizi oluşturuyoruz. Oyunun en temel amacı ile kendi kamyonumuzla farklı yükleri taşımak. Aracımızla bu yükleri taşıdığımız sırada oldukça dikkatli olmalıyız. Çünkü yüklere herhangi bir zarar gelmemeli. Bunun yanı sıra oyunda sürekli trafikte olduğumuz için kaza yapmamaya özen göstermeli ve diğer araçlara da dikkat etmeliyiz.

Heavy Truck Simulator oynarken teslim etmek için aldığımız ürünleri zamanında ve ürünlere zarar vermeden teslim etmemiz gerekir. Bu yüzden kamyonunuzu hem dikkatli hem de hızlı kullanmanız gerekiyor. Oyun sırasında kamyon kullanmanız için bir zaman limiti yok hem gece hem gündüz kamyon kullanabilirsiniz. Oyunda yol aldığınız sırada zamanın değiştiğini de görebilirsiniz. Kamyonunuzu kullanırken farklı kamera açılarından da faydalanabilirsiniz. Oyun sırasında dış kamera açısıyla yolu daha geniş bir şekilde görebilirsiniz. Eğer daha fazla gerçeklik arayışındaysanız iç kokpit kamerası ile gerçekliği yükseltebilirsiniz.

Heavy Truck Simulator oyununda kullanabilmeniz için size farklı kamyon seçenekleri sunulmaktadır. Bu kamyonlardan hangisinin özelliklerini ve görünüşünü beğenirseniz kullanabilirsiniz. Oyun kullanıcıları kaliteli bir grafik yapısı ve görseller sunuyor..