Ana sayfa Oyun Hitman: Sniper için Yeni Güncelleme!

Hitman: Sniper için Yeni Güncelleme!

104
0
PAYLAŞ

Square Enix Montreal tarafından 2015’te piyasaya sürülen Hitman: Sniper, yeni güncelleme ile yeni yıla girmek istiyor. Özellikle cadılar bayramına özel bu güncellemenin yeni yıl için de 2. Parti yazılım sonrası hazır hale geleceği söyleniyor. Mobil platformlar için piyasaya sürülen bu oyunun son güncelleme sonrasında oyun kullanıcıları tarafından nasıl bir tepki ile karşılaşacağı ise merak konusu. Android ve İOS işletim sistemlerine uygun bu oyunun önümüzdeki günlerde piyasaya çıkarılması beklenmekte.

Mobil ve tablet kullanıcılarının merakla beklediği yeni güncellemeden bahsedecek olursak, yeni silahlar ve bir takım yeni karakterler görmek mümkün olacak. Hatta silahların kısa bir süre için ücretsiz sağlanacağı da biliniyor. Yeni güncelleme ile özellikle cadılar bayramını andıracak bazı hikayeler ve yeni görevler oyun kullanıcılarını bekleyen bir diğer sürpriz. Arbalet özelliği sayesinde yeni güncelleme ile düşmanlarınızı daha kolay ve zahmetsiz yenebileceksiniz. Agent 47 silah deposuna eklenecek yeni silahlardan biri olan Arbalet ise, yeni güncellemeden sonra, oyun severlerin vazgeçilmezi olmaya aday gösterilebilir.

Hitman: Sniper şu anda Apple Store ve Google Play’den ücretle indirebilen oyun kategorisinde. Ama önümüzdeki günlerde yayınlanacak yeni güncelleme sonrasında Hallowen Day’a ( Cadılar Bayramı’na) özel kısa süreliğine %80 indirim ile satın alabileceksiniz. Oyun severlerin ve bu oyunun tutkunları için bu hatırlatmayı yapmak isteriz. 24 Kasım’a kadar bu avantajdan ve güncellemenin getirdiği fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK