Ana sayfa Mobil Honor 9X’in Arka Tasarımı Ortaya Çıktı!

Honor 9X’in Arka Tasarımı Ortaya Çıktı!

74
0
PAYLAŞ

Orta sınıf akıllı telefon piyasasında oldukça büyük yer kaplayan Honor 9X’in lansmanı için sayılı günler kalırken, telefonun arka tasarımı kamuoyuyla paylaşıldı Paylaşılan fotoğrafta, telefonun arka orta bölümünde yer alan X şeklinin karizması ilgililer tarafından ögü yağmuruna tutuldu.

Honor’un piyasaya yeni çıkaracağı akıllı telefonu 9X, 23 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak lansmanla birlikte tanıtılacak ve pazarda yerini alacak. 7 nm’lik Kirin 810 işlemcinin yer aldığı ve akıllı telefon piyasasında yeni olan birçok özelliğin yer aldığı cep telefonunun tüm teknik özellikleriyle ilgili henüz net bir bilgi bulunmazken, şirket telefonun arka kısmını gösteren bir fotoğraf paylaşarak arka tasarımıyla ilgili merakları ortadan kaldırdı.

Bugüne kadar Honor 9X ile ilgili ortaya atılan iddialar, Honor 9X’te 3’lü kamera sisteminin kullanılacağıyla ilgiliydi. Paylaşılan fotoğraf, bu iddiaların doğru olduğunun kanıtı oldu.

İşte Honor 9X

Honor resmi hesabından yayınlanan söz konusu arka tasarımdaki X detayı çok beğeni topladı. Üçlü kamera sisteminin yer aldığı söz konusu cep telefonunda hemen kameraların altında LED ışığı olduğu görülebiliyor.

Bugüne kadar ortaya atılan tüm iddialara göre Honor 9X, GPU Turbo 3.0 desteğiyle birlikte geliyor. Cep telefonunda yer alacak ön kameranın çözünürlüğü 20 megapiksel, arka kamerasının çözünürlüğü 48 megapiksel olacak. Aynı zamanda gece de net fotoğraflar elde edebilmek için süper gece modu da aktif olacak. 23 Temmuz tarihi geldiğinde bu akıllı telefonla ilgili her detay netlik kazanacak.

BİR CEVAP BIRAK