Ana sayfa Mobil HTC 10 EVO Yolda!

HTC 10 EVO Yolda!

101
0
PAYLAŞ

HTC’den isim değişikliği! BOLT ismi ile popüler bir ivme kazanan HTC, bir anda gözleri üzerine çekmişken yeni çıkaracak olduğu telefon modelinin ismini EVO olduğunu Çin kaynaklarına sızdırdı. BOLT ismi ise tamamen askıda kaldı. Değişikliğin sebebi bilinmiyor. Bazı taraflar telefon özelliklerinde iyileştirmeler yapıldığı ve Bolt geliştirimi sırasında evrime uğraması nedeniyle evolution kelimesinden EVO harflerini aldığı söyleniyor.

Yapılan değişiklikler telefon çıkmadan önce gerçekleşince soru işaretleri de havada uçuşuyor. En iyiyi sunmak isteyen HTC, eğer istediği başarıyı EVO modelinde kullanıcılara aktaramazsa ciddi yara alabilir. Piyasada tutunma adına son çabaları olan firma, geçtiğimiz aylarda kapanacağı söylentisiyle çalkalanmıştı. Eğer HTC 10 EVO’da başarı sağlanamazsa bu bilgi yeniden gündeme gelebilir.

HTC 10 EVO ismi ile gelecek telefonun 3 GB belleğe sahip olacağı, dahili hafızanın ise arttırılabilecek özelliğe sahip olmasıyla birlikte 32 GB sabit şekilde geleceği bilgisi sızdı. HTC 10 EVO ayrıca 18 MP kameraya sahip olacak. Fotoğraf çekimi yapanlar için özel bir değer diyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK