Ana sayfa Mobil HTC 11 Detayları Sızmaya Başladı!

HTC 11 Detayları Sızmaya Başladı!

77
0
PAYLAŞ

Tayvan’ın dünyaca ünlü markası HTC, akıllı telefon ve tablet sektörünün vazgeçilmezleri arasında gösterilmekte. Ülkemizde de önemli bir kitleye sahip HTC kullanıcıları, telefonun kullanışlı ve üstün özellikli olduğunu belirtiyor. HTC de kullanıcılarına özel, birbiri ardına özel ürünlerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Son ürünü ise HTC 11. HTC 11 ile ilgili yazımızda, siz değerli okuyucularımız için özel bir derleme ve değerlendirme yaptık. HTC 11’in teknik özellikleri ve fiyatının yanında, bazı yorumları da okuyacağınız yazımızda, HTC 11 ve mevcut akıllı telefon firmalarının son modelleri arasında küçük bir kıyaslama da yapmayı ihmal etmedik.

HTC 11, 5.5 inçlik kavisli ekrana sahip, 2560*1440 piksel çözünürlükte. Ön kısmında 8 mega piksel kameranın yanında arka kısmında ise 12 MP’lik kamerası mevcut. 4.000 mAh batarya gücü ile dikkat çeken HTC’nin her iki kamerasında da OIS teknolojisine rastlamak mümkün. Suya karşı da dayanıklı olacağı söylenen telefonun kaliteli dış ürünler kullanılarak üretildiğini söyleyebiliriz. 2,3 ve 4 GB lık Ram ve 256 GB’lık dahili hafızaya sahip olması bekleniyor.

Yeni sunulacak telefon şuan için Apple ve Samsung’un son modelleri olan IPhone 8 ve Galaxy Note 7 ile mukayese edilmekte. Bazı özellikleri ile bu iki dev markaya yaklaşsa da, HTC 11 henüz kat etmesi gereken çok yolun olduğu izlenimi vermekte. Fiyat olarak da 2500 TL belirlenmiş durumda. Şuan ki bilgiler bu yönde, ilerleyen günlerde net bilgiler gelmesi durumunda, yazımıza ek olarak sizlerle paylaşılacağını söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK