Ana sayfa Mobil HTC’nin Yeni Amiral Gemisi HTC U12+ 4 Kamera İle Gelebilir

HTC’nin Yeni Amiral Gemisi HTC U12+ 4 Kamera İle Gelebilir

179
0
PAYLAŞ

Google tarafından satın alınan HTC’nin yeni amiral gemi modeli pek çok kişi tarafından merakla beklenmeye başlanmıştı. Yeni amiral gemisini önümüzdeki aylarda tanıtacak olan HTC’nin bu modelinde 4 kamera kullanabilir. 

Kaynakların aktardığı bilgilere göre yeni amiral gemisini Mayıs ayında tanıtacak olan HTC bizlere kamera alanında oldukça güçlü olacak olan bir model sunabilir. Sızıntılara göre HTC’nin yeni amiral gemisi 4 kameraya sahip olacak. İki ana kamera ve iki ön kamera ile birlikte gelecek olan HTC’nin yeni amiral gemisi ayrıca etkileyici bir fotoğraf çekim deneyimi sunacak. 

Gelen ayrıntılara göre HTC’nin yeni amiral gemisi 4 kamera ile gelmesine ek olarak 6 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. QHD çözünürlüğünde ve 18:9 oranında ekranla gelecek olan HTC U12+ gücünü Qualcomm’un en güçlü işlemcisi Snapdragon 845’ten alacak. 6 GB RAM ile desteklenecek olan HTC U12+ ayrıca 256 GB’a kadar dahili depolama alanına sahip olabilecek. 

Apple’ın iPhone X modelinde kullandığı Face ID teknolojisi kadar kadar başarılı olmasa da nispeten başarılı bir yüz tanıma teknolojisiyle birlikte gelecek olan HTC U12+ ayrıca Android 8.0 Oreo işletim sistemi ve Sense 10 arayüzüyle kutusundan çıkacak. HTC’nin yeni akıllı telefonunda ayrıca Edge Sense özelliği de bulunacak. 

BİR CEVAP BIRAK