Ana sayfa Mobil Huawei Mate 9 An Meselesi!

Huawei Mate 9 An Meselesi!

132
0
PAYLAŞ

Çin’in Shenzen teknoloji üssünde faaliyetlerine başladığı 1987 yılında, kimse Huawei’nin bu kadar ileriye gidebileceğini düşünmemişti. Öyle ki, 2012 yılında Ericsson’u geçerek dünyanın 1 numaralı ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticisi olması, onun dünyanın gündeminde uzun bir süre durmasına neden oldu.

Huawei ,akıllı telefon pazarına da geçtiğimiz yıllarda adım atmış ve bir çok yeni modeli ile de Uzakdoğu ve Orta Asya ülkelerinin yanı sıra kıta Avrupası’nda da önemli bir aktör olduğu göstermişti. Huawei’nin amiral gemisi olarak ise Mate’i göstermek mümkün. Huawei Mate 9 ise son modeli. Huawei 9 Mate ileriki günlerde gündeme bomba gibi düşeceğe benziyor. 6 GB Ram kapasitesi, onu bu alanda önemli bir güç haline getirmiş durumda. Bize sızan bir diğer özelliği ise, 256 GB dahili hafızaya sahip olması.

Huawei Mate 9, mükemmel özelliklerinin yanı sıra, farklı renk seçenekleri ile de akıllı telefon kullanıcılarının aklını çelmeye çalışmış. Gri, mavi, pembe ve siyah renklerinin yanında gümüş ve altın rengi de renk tercihleri olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Kirin 960 işlemcisi sayesinde güçlü performansına şahit olacağımız Huawei Mate 9, 6 inçlik geniş boyuta sahip bir ürün. Android Nougat işletim sistemi ile sunulacak bu üstün performansta ki canavar telefonun, adlığımız duyuma göre 700 dolar olması bekleniyor. 12 MP’lik ön ve arka kamerası bu fiyatı değerlendirebilmeniz için bir diğer özellik olarak gösterilebilir.

BİR CEVAP BIRAK