Ana sayfa Teknoloji Huawei’den Yeni Akıllı Saat!

Huawei’den Yeni Akıllı Saat!

200
0
PAYLAŞ

Çin halk Cumhuriyetinin önemli teknoloji markalarından biri olan Huawei, dişli rakiplerine göz dağı vermeye devam ediyor. Aralarında Samsung, Apple, Motorola, Ericsson gibi devlerin bulunduğu lige çıkmayı başaran Huawei, otomotiv sektöründen perakendeye, akıllı telefondan ev teknolojisine değin yüzlerce modeli ile tanınırlığını arttırmayı ve hedef kitlesini genişletmeyi başarmış durumda. Huawei’n son hamlesi ise akıllı saat alanında oldu.

Akıllı saat furyasında, bir biri ardına marka ve modellerin görücüye çıktığı günümüzde, Huawei, ben de bu alanda varım dedi ve ilk koltuğu Ericsson’dan aldı bile. Akıllı saat alanında özel tasarımı ve görüntü parlaklığı ile dikkat çeken modellerinden en yenisi ise Fit. Huawei, Fit markası ile artık Sporculara özel seri üretime başlayacağını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde önemli modellerinden biri olan Mate 9 akıllı telefonu ile birlikte görücüye çıkarılan Fit, adım sayar özelliğinin yanında, harcanan kalori ve uyku sürelerini de hesaplamakta. IOS işletim sistemi ile uyumlu akıllı saatin çok kısa sürede Android uyumlu olarak da üretilmesi söz konusu.

1.04 inçlik ekranı ve üzerindeki dokunmatik ekran yapısı Fit’in özellikleri arasında. Fit’i diğer rakiplerinin önüne çıkara en önemli detay ise; yaklaşık 6 günlük pil ömrü. Ürünün şu anki fiyatı ise; 129 dolar olarak belirlenmiş durumda.

BİR CEVAP BIRAK