Ana sayfa Oyun Infinite Warfare İçin Minimum 8 GB Ram!

Infinite Warfare İçin Minimum 8 GB Ram!

126
0
PAYLAŞ

2003 yılında aksiyon oyunları sınıfında serinin ilk oyunlarından olan Call of Duty Modern Warfare ve United Offensive ile bu alanda önemli bir aktör olan ve başlarda ABD ve Kanada’da sonraları ise tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı ile önemli bir kitleye sahip olan Call of Duty, bu yılın Kasım ayının ilk haftasında Infınıte Warfare ile rakiplerine göz dağı vereceğe benziyor.

Activision ve Aspyr Media ortak yapımında üretilen ve yine bu şirketler tarafından piyasaya sürülen oyun serisi, aksiyon oyunlar sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Oyunun bir önceki serisi olan Call of Duty Ghost ile artık hedef kitlesini önemli oranda tamamlayan oyun, bu önemli atılımı ile rakiplerinden Battlefield, World War 1 ve Titanfall 2 gibi önemli rakiplere diş geçirmek zorunda.

Oyun otoriterlerince en fazla satış yapacağı düşünülen oyun ise, oyun severlerine sistem gereksinimlerini karşılama endişesi yaratacak gibi. Çünkü, bu oyunu oynayabilmek ve sorunsuz devam edebilmek için, sistem gereksinimlerini karşılaması için güçlü ram ve ekran kartı gerekli. İşte size minimum sistem gereksinimleri ile Call Of Duty Infinite Warfare oynayabilmeniz için önemli detaylar:

İşletim sistemi: Windows 7 64 bit Professional ya da daha üstü işletim sistemi
İşlemci: İntel Core3, Core5
Bellek: 8 GB Ram
Ekran Kartı: GeForce NVidia GTX 660 2 GB
DirectX: Sürüm 11-12
Depolama: 70 GB Boş Alan
Ses Kartı: Direct X 11 ya da daha üstü

Görüldüğü gibi, bu oyunu oynayabilmek için sistem gereksinimleri biraz fazla. Ama bu oyun için değer, çünkü, sınıfının en iyisi ve size mükemmel deneyimler ve görsel şölen sunacaktır.

BİR CEVAP BIRAK