Ana sayfa Teknoloji İnsanı Takip Eden Teknolojik Bavul!

İnsanı Takip Eden Teknolojik Bavul!

187
0
PAYLAŞ

Otogarlarda, havalimanlarında ve daha birçok yerde kaybolan valizler, bavullar, çantalar … Bu teknoloji sayesinde bavullarınız artık kaybolmayacaklar. Travel Mate ile tanışın. Kendisi hem bavul hem de robot. Yeni teknoloji ürün hakkındaki diğer bilgiler için makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Travel Mate kendi türünün ilk örneği. Çünkü daha öncesinde hiçbirimiz ne bu ve benzeri bir icadın var olabileceğine inanırdık ne de bu icadın kullanımımıza sunulabileceğine. O artık hayal ürünü değil, gerçek bir teknoloji ürünü.

Robot Bavul Travel Mate, Sizin Yol Arkadaşınız
Seyahatleriniz esnasında bavul derdine çare olacak Travel Mate, akıllı telefonlarınız aracılığıyla rahatça kontrol edebileceğiniz bir bavul haline geliyor. Otonom özelliği sayesinde üreticileri de Travel Mate’i robot olarak tanımlıyorlar.

Travel Mate, yolculuğunuz esnasında akıllı telefonlarınızdan verdiğiniz komutları istisnasız uyguluyor. Sizin peşinizden geliyor ve çevredeki engellere takılmadan sizin ardınızda yolculuk yapabiliyor. Şu anda pek kullanılması düşünülmese bile bundan bir 3 veya 5 yıl sonra sıkça kullanılacağa benziyor. Böyle bir icadın tek dezavantajı olabilir. O da: Fiyatının biraz fazla olması. Eğer Travel Mate’e sahip olmak istiyorsanız $399’ı maalesef gözden çıkarmanız gerekiyor.

BİR CEVAP BIRAK