Ana sayfa Mobil IOS 10.1 ile Portre Modu Geldi!

IOS 10.1 ile Portre Modu Geldi!

109
0
PAYLAŞ

Bir süredir Apple kullanıcılarının beklediği iOS 10.1 sürümü, cihazlarınızı güncellemeniz ve daha güvenli bir hale getirmeniz için hazır. iOS 10.1, beraberinde birçok yenilik getirdi. Bu özelliklerden birkaçını sizler için makalemizde vereceğiz. Ayrıca makalemizde güncellemeyi nasıl kuracağınız bilgisi de yer alıyor.

iOS 10.1 Güncellemesi ile Birlikte Gelen Birkaç Özellik

-Apple’ın yeni çıkarmış olduğu iPhone 7 Plus için Portre Modu.
Apple, iPhone 7’nin tanıtımı esnasında yeni bir portre modundan bahsetmişti. Muhteşem fotoğraflar çekmenizi sağlayacak olan bu portre modu şu şekilde işliyor: Fotoğrafını çekmek istediğiniz nesneye kameranızı odaklıyorsunuz. Bu esnada arka planın bulanıklaştığını ve alan derinliğinin sağlandığını fark edeceksiniz. İşte bu işlem daha güzel ve kaliteli fotoğraflar elde etmenizde size yardımcı olacak.

iMessage’da Patlama Efektli Mesajlar
Örneğin; bir arkadaşınızın ya da aile fertlerinden birinin doğum günü. Yeni gelen bu güncelleme sayesinde doğum günü olan tanıdığınıza güzel bir doğum günü mesajı yollayabileceksiniz. Mesajınızı yazın, efektinizi seçin ve mesajınızı gönderin. Efektler arasında, balonlar uçurabilir, havai fişekler patlatabilir veya ışıklar saçabilirsiniz. Tamamen sizin seçiminize kalmış.

-Activity Uygulaması ile Egzersiz Bilgileriniz Akıllı Giyilebilir Cihazlarınızda yeni güncelleme ile Apple, Apple’ın Apple Watch ürünü sayesinde engelli vatandaşlarını sevindirecek. Güncelleme ile birlikte engelli vatandaşlar, egzersiz bilgilerini Activity uygulamasında görebilecekler.

BİR CEVAP BIRAK