Ana sayfa Mobil iPhone 7 İçin Jet White İddiası!

iPhone 7 İçin Jet White İddiası!

122
0
PAYLAŞ
iphone 8 ekran özellikleri
iphone 8 ekran özellikleri

Akıllı telefon piyasasının baş aktörü Apple, her geçen gün daha da farklı olmaya devam ediyor. Amiral gemisi iPhone, şimdilerde tekrar gündemde. Hem de iPhone 7 için getireceği bir yenilik ile. Bilindiği gibi geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen ve Dünya genelinde oldukça rağbet gören iPhone 7, Apple yönetimini oldukça memnun etmişti. Ve Apple yönetimi, kendisini memnun eden kullanıcılarına arka arkaya güzel haberler vermeye başlamıştı. Jet Black (simsiyah) renk seçeneği ile muhteşem bir dış görüntü sağlayan Apple, iPhone telefonlarında Jet White (bembeyaz) üzerinde duruyor. Aldığımız duyumlara göre, önümüzdeki günlerde Jet White renk seçeneği müşterilerin beğenisine sunulacak.

Jet Black Çok Tutunca!
iPhone 7 ile ilgili donanımsal ve yazılımsal haberlerin yerini alan Jet White renk seçeneği, tüketiciler tarafından merakla bekleniyor. İlk parti olarak 10.000 adet üretilecek olan ve bunun çoğunluğunun Amerika ve Çin’de piyasaya sürülmesi beklenen telefonun, Avrupa ve Türkiye pazarına ise ne zaman geleceğini şimdiden söylemek pek mümkün gibi görünmüyor. Fakat önümüzdeki günlerde, bazı perakende Amerikan sanal ticaret sitelerinden bunu temin edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Jet White renk seçenekli iPhone 7’in, teknik özellik olarak diğer iPhone 7’lerden bir farkı yok, sadece daha parlak ve daha göz alıcı kasa malzemesi dikkatinizi çekebilmek için dizayn edilmiştir. 6. Renk seçeneği olarak tüketicilerin beğenisine sunulacak olan Jet White renk seçeneğine sahip olmak istiyorsanız haberleri takip etmeniz gerekecek ve doğal olarak biraz da şansa sahip olmanız gerekli.

BİR CEVAP BIRAK