Ana sayfa Mobil iphone 8 Ekran özellikleri

iphone 8 Ekran özellikleri

64
0
PAYLAŞ
iphone 8 ekran özellikleri
iphone 8 ekran özellikleri

Eylül ayında 5.8 inçlik iPhone 8 tanıtılması beklenirken bugün ortaya atılan bir iddia kafaları karıştırdı. Yayınlanan bir rapora göre Apple, 5 inçlik bir iPhone hazırlığı içinde.

iPhone 8, 5 inç mi olacak?

Bir aşırı analist Apple `ın 2017 yılında iPhone 8 dışında iPhone 7s ve iPhone 7s Plus `ı tanıtacağı hakkında aynı düşünceyi paylaşıyor. Japon blog sitesi Mac Otakara, bu görüşleri desteklemekle beraber 5 inçlik bir modelin Apple `ın gündeminde olduğunu iddia ediyor.

iPhone 8 için kritik gelişme görüşleri

Apple’ın merakla beklenen yeni amiral gemisi iPhone 8 için, bugün kritik bir gelişme yaşandı….
Cam tasarım ve kablosuz şarj özelliği ile geliyor
Mac Otakara sitesine göre, Apple bu sene üç yeni iPhone tanıtacak.Bu modeller 4.7, 5 ve 5.5 inç ekran boyutlarına sahip olacak.Site Apple `ın iPhone 8 `i bir fasıla ekran modeli şekilde tasarlayacağını düşünüyor. Mac Otakara, iPhone 8 `in tam olarak cam tasarım olacağını ve kablosuz şarj niteliğine sahip olacağını iddia ediyor.

Dikey kameralı iPhone 7s mi geliyor? Dikey kameralı iPhone 7s mi geliyor?
2017 sonbaharında tanıtılacak olan iPhone ile iddialar devam ediyor. üç değişik model ile gelmesi…
Bu, sitenin 5 inçlik iPhone ile alakalı ilk iddiası değil. Aralık ayında ortaya attığı iddia, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus ile hemen hemen tıpkı özellikte, fakat dikey bir çift kameraya sahip 5 inçlik bir iPhone modelinin geleceği yönündeydi. Bu modelin biraz daha fotoğraf çekimine yönelik bir model olacağını iddia ediyordu.
Apple `ın 5 inçlik iPhone planı, Mac Otakara dışındaki kaynaklar nedeni ile da gündeme getirilmişti. Tayvan tabanlı Nikkei sitesi Ekim ayındaki haberinde, Apple `ın 5 inçlik bir iPhone modelini ürün yelpazesine ekleyeceğini iddia etmişti.

Mac Otakara `nın iddiası KGı analisti Ming-Chi Kuo `nun 5.8 inç kavisli OLED ekrana sahip iPhone 8 iddiası ile örtüşmüyor, Kuo `nun iPhone ile yaptığı tahminlerinin Mac Otakara `ya göre daha tutarlı olduğu bilinmekte. iPhone 8 meselesi için kimin haklı olduğunu süre gösterecek.