Ana sayfa Mobil iPhone Gizli Klasör Oluşturma

iPhone Gizli Klasör Oluşturma

217
0
PAYLAŞ

iPhone Gizli Klasör Oluşturma Nasıl Yapılır?

Gelişen teknoloji ile birlikte kullanıcılara sunulan imkanlar da çeşitlilik göstermeye başlamıştır. Kullanıcıların yüzünü en çok güldüren özellik ise iPhone’da gizli klasör oluşturma imkanıdır. Ekranda görünmez klasör oluşturularak, kullanıcılara tam güvenlik seçeneği sunulmaktadır.

Gizli Klasör Oluştururken İzlenecek Adımlar

İlk yapılması gereken doğru duvar kağıdı seçimidir. Duvar kağıdının kesinlikle gri ya da beyaz olması gerekmektedir. Duvar kağıdı indirildikten sonra ise ikinci aşamaya yani saydamlık ayarlarına geçilmektedir. Gizli klasör oluşturulurken ayarlar bölümünden genel ve erişilebilirlik sıralaması takip edilerek saydamlık ayarlanmalıdır. Saydamlık azaltma seçeneği aktifleştirildikten sonra görünmez simge oluşturulmalıdır. Bu adım için App Store’da bulunan uygulamanın mobil cihaza indirilmesi gerekmektedir.

Uygulama indirildikten ve simge oluşturulduktan sonra ise bağlantıya git seçeneği takip edilerek duvar kağıdı yüklemesi yapılmaktadır. Yalnız, dikkat edilmesi gereken nokta Url kısmına boşluk bırakılmasıdır. İsim olarak tek seçenek nokta koyulmalıdır. Simge böylelikle ana ekrana eklenmektedir.Son olarak yapılması gereken adım duvar kağıdı ayarlamasıdır. Atılan adımlar sonucunda görünmeyen klasör kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK