Ana sayfa Mobil iPhone Max 2019 İçin Büyük İddia Var!

iPhone Max 2019 İçin Büyük İddia Var!

81
0
PAYLAŞ

Apple tarafından 2019 yılında üç farklı telefonun piyasaya sürülmesi bekleniyor. Gelecek yıl tanıtımı gerçekleştirilecek olan söz konusu telefonların henüz tanıtılmasına 11 ay olmasına rağmen ortada birçok iddia dönüyor. iPhone Max 2019 kamerasıyla herkesi şaşkına çevirecek gibi duruyor.

2019 iPhone Max Şaşırtacak!

iPhone’lara yönelik yapmış olduğu doğru tahminlerle herkesi şaşırtan ve ün kazanan Ben Geskin, birkaç saat önce Twitter’dan çok önemli bir açıklama yaptı. 2019 iPhone Max’e yönelik çok büyük bir iddia ortaya atan Geskin’e göre, yeni iPhone Max modellerinde kameralar 3’lü sistemle birlikte gelecek.

Arkada 3 Kamera Yer Alacak

iPhone Max’ın arka tarafında yer alan 3 kameranın f/1.6 diyafram açıklığının bulunacak olduğuna değinen Geskin, bu kameraların destekleneceği lens sistemini dahi açıkladı. 7 elementli lens sisteminin kullanılacağını iddia etti.

Bilindiği üzere yeni nesil iPhone telefonlarda Apple 5 elementli lens sistemine geçiş yaptı. 2019 model iPhone’larda ise bu durumu yine değiştirecek olan Apple, 5 element yerine 7 elementli lens sistemi kullanmayı tercih edecek. Bu şekilde artırılan lens sistemi beraberinde Apple, çok daha kaliteli ve canlı fotoğraflar çekilmesi için kollarını sıvayacak.

Güçlü Rakiplerle Kıyasıya Mücadele

Gelecek yıl Eylül ayında, yani 11 ay sonra yeni iPhone modelleriyle beraber Huawei Mate 20 Pro gibi çok kaliteli kameraya sahip telefonlarında tanıtımı yapılacak. Akıllı telefon pazarında çok güçlü rakipleriyle kıyasıya bir mücadele içerisinde olacak Apple, her yönüyle öne çıkan ve pazar lideri olan bir telefon üretmek için gerekli tüm çalışmaları yürütüyor.

Net Bir Bilgi Söz Konusu Değil

2019 model iPhone’ların tanıtılmasına henüz 11 ay var. Bu yüzden net bir bilgi verilmesinin imkanı yok. Söylenenler iddiadan ibaret. Net bir bilgi olsa dahi, 11 aylık süreç içerisinde bu alınan kararlar değiştirilebilir. Henüz detayları öğrenilmemiş olan Apple’ın A13 işlemciden güç alacağı aktarılıyor.

Face ID Hususunda Büyük İlerleme Kaydedileceği Düşünülüyor

2019 model iPhone modellerinde, Face ID konusunda da çok büyük bir atılım yapılması planlar dahilinde yer alırken, nasıl olacağı, tasarımının neye benzeyeceği, pazarda lider konumda olup olmayacağı büyük merak konusu oldu. Bunun yanı sıra fiyatın ise 15.000 TL’den fazla olması bekleniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK