2 Ocak 2022 11:30 Güncelleme : 2 Ocak 2022 10:40

iPhone Telefonlarda Video Düzenlemek İçin Ücretsiz Uygulamalar Hangileridir?

iPhone Telefonlarda Video Düzenlemek İçin Ücretsiz Uygulamalar Hangileridir?

iPhone telefonlarda video düzenlemek için bu uygulamaları deneyin. En iyi ve en ücretsiz video düzenleme uygulamaları bu haberde!

iPhone telefonlar, kamera kalitesi ile bilinen cihazlara arasında yer alırlar. İnsanların bu cihazlar ile çektikleri güzel videolar bazen ufak tefek düzenleme isterler. Ancak Apple marka cihazlar, bazı sitelerden indirilen uygulamaları kabul etmezler. Bunun için uygun bir site ya da cep market bulmak gerekir. Burada yer alan uygulamalar ise genelde ücretli olmaktadır. Ücretleri pahalı olan video düzenleme uygulamalarını çoğu kişi satın alamaz. Bu nedenle çoğu kişi ücretsiz uygulamalar arayışına başlar. Biz bu araştırmayı sizin yerinize yaptık ve iPhone telefonlarda video düzenlemek için ücretiz uygulamaları listeledik. İşte o uygulamalar!

Movavi Clips

Movavi Clips uygulaması, iphone kullanan kişiler tarafından en çok tercih edilen video düzenleme uygulamaları arasında yer alır. Bu uygulama ile çekilen ve cihazda bulunan tüm videolar düzenlenebilir. Ayrıca uygulamada yer alan bazı özellikler sayesinde videoları çeşitli şekillere sokabilirsiniz. Örneğin; videolarda olan sesleri çıkarabilirsiniz ya da videolara başka sesler ekleyebilirsiniz. Bu uygulamaya cep marketlerden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Movavi Clips

iMovie

iMovie video düzenleme uygulaması, iPhone cihazlar için özel olarak üretilmiştir. Bu uygulama aynı zamanda en iyi video düzenleme uygulamaları arasında yer alır. iMovie içinde yer alan özellikler sayesinde hazırlanan videolar, sosyal medya hesaplarında da kolay bir şekilde paylaşılabilirler. Uygulamayı ücretiz şekilde cihazlarına indirmek isteyen kişiler, Apple için uyumlu olan cep marketlere giriş yapabilirler. 

iMovie

Quik App

Quik App uygulaması, içinde birçok özellik olan video düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulama ile videolar özelleştirilerek istenilen hale getirilebilir. Eğlenceli içerikler, komik görseller, videolara karizma katacak tasarımlar ve daha fazlası bu uygulama içinde yer almaktadır. Üstelik tüm işlemleri yapmak için herhangi bir ücret ödemek gerekmemektedir. Çünkü Quik App uygulamasına ücretsiz şekilde birçok cep marketlerden ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalar dışında ücretiz video düzenleme uygulamaları da bulunmaktadır. Ancak insanlar tarafından genelde en çok tercih edilen iPhone uyumlu video düzenleme uygulamaları bu şekildedir. Dileyen iPhone sahipleri diğer uygulamaları da tercih edebilirler.

Quik App

Etiketler

Mobil  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış