Ana sayfa Gündem İstikbal Düğün Paketleri 2018

İstikbal Düğün Paketleri 2018

386
0
PAYLAŞ

2018 sezonunun kapanmasına çok kısa bir süre kala yeni evlenecek olan çift adayları ev araştırmalarına başladı. Evlenmeden evi dizme arzusuyla birlikte düğün paketleri araştırması yapan gelin ve damat adayları İstikbal düğün paketlerine de bakmadan edemiyor.

Türkiye’de en kaliteli düğün paketi üretimi yapan firmalardan birisi olarak ön plana çıkan İstikbal, son zamanlarda çıkartmış olduğu muhteşem seviyede modernlik içeren ürünleriyle birlikte İstikbal düğün paketleri arayışında olan damat ve gelin adaylarına büyük oranda yardımcı oluyor.

İstikbal düğün paketleri hem çok uygun fiyatı hem de, çok yüksek kalitesi bulunan ürünlerdir. Türkiye’de en iyi markalardan biri olan İstikbal, sürekli yapmış olduğu kampanyaların yanı sıra sezon sonu diye 2018 model ürünlerin tamamını çok düşük fiyatlara satacaktır.

İstikbal düğün paketleri sadece mobilyayla sınırlı kalmamaktadır. Düğün paketlerine ek hediyeler verilmektedir. Çoğu düğün paketinde televizyon hediyesi bulunmaktadır. Kampanyalar İstikbal düğün paketleri hususunda sık sık değişim gösterse de, her zaman İstikbal’de bir kampanya olduğunu söyleyebiliriz.

İstikbal düğün paketleri kapsamında ister oda oda dizilim yapın, isterse tamamen dizilim yapın. Çünkü İstikbal çıkarttığı bir seriyi tüm odalar için çıkartıyor. Örnek vermek gerekirse “Elite” serisi. Elite yatak odası, elite salon takımı, elit oturma odası takımı ve Elite yemek odası takımıyla tüm evin tek bir görünüm elde etmesine vesile olmaktadır.

Fakat biz dekorasyon hususunda bunu tavsiye etmiyoruz. Dekor tarzlarının aynı kullanılan renkler ve şekillerin farklı olması evlere daha gizemli ve hoş bir görünüm  katmaktadır. Sürekli aynı olan eşyalardan gün geçtikçe alışmaya bağlı olarak sıkılma gerçekleşecektir.

Enflasyonla Topyekün Mücadele seferberliğine de katılım gerçekleştiren İstikbal, tüm ürünlerinde %10’luk indirim uyguluyor.

İstikbal düğün paketleri ve yatak odaları arasında bulunan Lorena yatak odası takımı, Lucas yatak odası takımı ve Krea yatak odası takımı yeni ve en sık tercih edilen takımlar olarak ön plana çıkıyor.

Aynı zamanda oturma grupları olarak da en çok tercih edilenler Troy Deluxe takım, Celina koltuk takımı, Santa deluxe takım ve Nella deluxe takım olmaktadır.

İstikbal düğün paketleri ve diğer ürünleri görmek istiyorsanız İstikbal’in resmi sitesi olan istikbal.com.tr adresine giriş yapabilir veya en yakın İstikbal mağazasına bilgi alma amacıyla gidebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK