Ana sayfa Oyun Journey of HaHa

Journey of HaHa

101
0
PAYLAŞ
Journey of HaHa
Journey of HaHa

Oyun severler tarafından büyük beğeni kazanan Journey of HaHa oyunu, yazılım ekibi tarafından yapılan geliştirmeler sonrasında kullanıcıların beğenisine tekrar sunuldu. Bu gelişmeler sayesinde, daha kolay oynanabilen oyun, akıllı telefonlarda oynanabiliyor. Oyunda retro grafikler ve klasik temalar dikkat çekiyor. Oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız ya da boş zamanlarınızı nasıl geçireceğinizi düşünüyorsanız, bu oyun tam size göre. Oyunda ilerledikçe yepyeni heyecanlar yaşayacaksınız ve zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmayacaksınız. Oyunun ilk halini deneyen kullanıcılar, oldukça memnun kalmıştı. Siz de bu eşsiz deneyimi yaşamak istiyorsanız, hemen akıllı telefonunuzun internet bağlantısını açın ve keyifli zaman geçirmeye başlayın.

Bulmaca Oyunları Kategorisini Sevenler İçin İdeal

Bulmaca kategorisinde yer alan oyun, çok sayıda kişi tarafından beğeniliyor. Her geçen gün artan indirme sayısı oyunun güncellenmesini sağlıyor. Eski tipte bilgisayar oyunlarına benzer grafikleri olan oyun 2 boyutlu olarak adlandırılan oyunlar arasında yer alıyor. Oyunda bir karakter bulunuyor ve farklı seviyelerden geçmesi gerekiyor. Her seviye geçişinde oyun daha da zorlaşıyor.

Oyunun Konusu Ve Amacı

Hazine odalarına giren karakterin amacı ise, mümkün olduğunca çabuk ve başarılı şekilde seviyeleri geçmek. Seviyelerin ilerlemesiyle karakter daha büyük güçlüklerle karşılaşıyor. Bu engellerin aşılması ve odada bulunan sandığın alınan anahtarlar yardımıyla açılması gerekiyor. Böylece bir sonraki seviyeye geçme hakkı kazanılmış oluyor. Bir seviyede bombalardan önünde sürüklediği kutu yardımıyla korunan karakter, bir başka seviyede suyun üzerinden geçmeye çalışarak zorlukları tek tek aşıyor. Karakter her an üstüne gelen bombalar ya da farklı varlıklar nedeniyle ölebiliyor. Bunlara karşı mücadele edebilmek için farklı stratejiler geliştirilebilir. Bulmaca kategorisinde yer alan oyun bu nedenle stratejik alt yapı da barındırıyor. Çok sayıda kişi tarafından oldukça eğlenceli bulunan Journey of HaHa giderilen eksiklikler sayesinde, çok daha fazla sayıda insana hitap ediyor.

Oyunda Yapılan Yenilikler

Oyunun son sürümünde yapılan güncellemeler sayesinde, oyunda bulunan bazı hatalar giderildi. Bu sayede, oyunun aniden durması ya da oyundaki seslerin kapatılamaması gibi bir problemle karşılaşılmıyor. Oyunu indiren kişiler dilerlerse, oyunu sessize alabiliyor. Az yer kaplaması nedeniyle, uygulama silinmeden oyunun yüklenmesi mümkün.