Ana sayfa Teknoloji Justice League: Zack Sydner Cut’tan İlk Teaser Geldi

Justice League: Zack Sydner Cut’tan İlk Teaser Geldi

337
0
PAYLAŞ

Dün akşam saatlerinde Zack Sydner, twitter hesabından kendi kurgusuyla HBO’da yayınlanacak DC filminin 34 saniyelik kısa kesitini paylaştı. Teaser sosyal medya da kısa sürede sinema severler tarafından ilgiyle karşılandı.

2017 yılında izleyicilerle buluşan Warner Bros.’un 300 milyon Dolar bütçe ayırdığı DC’nin süper kahraman filmi Justice Legue’ nın yönetmen koltuğunda ilk duyurulan isim 300 Spartalı ve Watchmen gibi başarı filmlerin sahibi Zack Synder olmuştu. Zack Synder setin sonlarına doğru ailevi sorunlardan ötürü setten ayrıldığını açıklamıştı, daha sonra maalesef ayrılış sebebinin Zack Synder’ ın kızının intihar edişi olduğunu öğrenmiştik. Sonrasında yönetmen koltuğuna oturan Joss Whedon’ ın yönettiği film, DC severler tarafından büyük hayal kırıklığıyla karşılanmış ve film eleştirmenlerinden kötü not almıştı.

Filmin yaklaşık 4 saat olduğu Mayıs ayında bizlere duyrulmuştu, daha önceki filmden bir çok kesitin yer alacağı bu yapımın film değil de her biri 1 saatlik 4 parçadan oluşacak bir mini dizi olması da ihtimaller arasında. Fragrman da başarılı oyuncu Gal Gadot’ un canlandırdığı DC’nin sevilen karakteri Wonder Woman ve Çizgi Romanlardan tanıdığımız DC Coming evreninin belki de en güçlü kötü karakteri Darkseid ve onun arkasında ki büyük ordusunu görüyoruz. Warner Bros.’ un film için yaklaşık 30 milyon dolar civarı bir para harcadığı düşünülüyor. Filmin çıkış tarihinin 2021 yılında olacağı tahmin ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK