Ana sayfa Mobil Kamerasıyla Öne Çıkan Galaxy A8s’in Fiyatı Belirlendi!

Kamerasıyla Öne Çıkan Galaxy A8s’in Fiyatı Belirlendi!

67
0
PAYLAŞ

Ekrana gömülü kamerasıyla birlikte teknoloji tutkunlarının dikkatini çekmeyi başaran Galaxy A8s ne kadar satılacak tüm detayları belli oldu. Devrimsel kamerasıyla birlikte ön plana çıkan Galaxy A8S, Ininity-O ekran teknolojisiyle birlikte geliyor ve tüm teknoloji şirketlerinin kamera konusunda önüne geçiyor.

Galaxy A8s Ne Kadar Satılıyor?

Dünyadaki ilk ekrana gömülü kameralı telefon olarak ön plana çıkan söz konusu Galaxy A8s, büyük oranda dikkat çeken bir şekilde geliyor. Resmiyet kazanan söz konusu cep telefonu Çin’de gerçekleştirilen etkinliğe sadece ekrana gömülü kamera özelliğiyle binlerce katılımın gerçekleştirilmesini sağlamıştı. Infinity-O ekranlı Galaxy A8s’in ne kadara satılacağıyla ilgili düzenlenen etkinlikte de günümüze kadar da herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Fiyatı sonunda netleşti. Çin’de ön siparişe sunulan söz konusu cep telefonunun ön sipariş fiyatıyla birlikte tüm detayları netleşmiş oldu.

435$ Değeri Bulunuyor

Çin’de ön siparişle birlikte satışa çıkarılan söz konusu cep telefonunun ön sipariş fiyatlarına göz attık. 6 GB RAM’li 128 GB dahili depolama alanı bulunan cep telefonu 2.999 Yuan karşılığında satılıyor. Buda 435$’a denk geliyor diyebiliriz. Söz konusu cep telefonunun 22 Aralık güncel dolar kuruyla birlikte TL’ye çevrilmesi sonucu ise karşımıza 2.315 TL fiyat çıkıyor. Yani ürün bugün itibarıyla 2.315 TL fiyatla satışa çıkarılmış durumda. Türkiye pazarına ne zaman gireceği bilinmiyor.

İlk Satışlar 31 Aralık’ta

Ürünün 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla Çin’de satışa çıkarılacak olduğu bildirildi. Resmi bir açıklama olmamakla birlikte Avrupa’ya ve dolayısıyla ülkemize telefonun gelme tarihinin Ocak – Şubat ayları içerisinde olduğu tahmin ediliyor.

Galaxy A8s Özellikleri Neler?

Samsung tarafından devrimsel kamera teknolojisiyle üretilen söz konusu cep telefonunun en boy oranı 19.5:9 olarak tasarlandı. 6.4 inç ekran boyutu bulunan söz konusu cep telefonun ekran teknolojisi Infinity-O olarak belirlenmiş durumda. Ekranın çözünürlüğü ise 2340×1800 px olarak dikkat çekiyor. bu sayede çok daha kaliteli görüntüler elde edilebiliyor.

Telefonun işlemcisi olarak Snapdragon 710 kendini gösteriyor. Bu işlemci orta segment telefonların kaliteli olanlarında Samsung’un sürekli tercih ettiği bir işlemci olarak öne çıkıyor.

Üst segment ve orta segment arasında kalmış bir şekilde karşımıza çıkan söz konusu cep telefonunun 2 farklı RAM versiyonu var. İster 6 GB RAM’e sahip olanı alırsınız isterseniz 8 GB. Tamamen sizin telefondan beklentinize ve bütçenize kalmış bir durum. Telefonun dahili depolama alanı ise 128 GB olarak belirlendi.

BİR CEVAP BIRAK