Ana sayfa Bilgisayar Kingston’dan 256 GB MikroSD Kart!

Kingston’dan 256 GB MikroSD Kart!

97
0
PAYLAŞ

Sabit disk ve RAM üretiminde dünya pazarının 1 numaralı ismi olan Kingston, bu ünvanını bırakmaya pek de niyetli görünmüyor. Son patlamasını ise Mikro SD kartlar üzerine yapan Kingston, 256 GB belleğe sahip mükemmel bir SD kart tasarladı. Hem de diğer SD kartlardan daha sağlam ve biçimlendirmesi daha kolay olan bir kart. Dünya piyasasının %16’sını elinde bulunduran Kingston’un bu hareketi rakipleri tarafından nasıl karşılanır bilinmez ama bilinen bir geçek var ki, o da bundan sonra rekabetin daha da kızışacağı. Özellikle en büyük rakipleri Sandisk ve Toshiba’nın nasıl bir karşı atak yapacağını ise hep birlikte göreceğiz.

ABD’nin California merkezli teknoloji devi Kingston’un ürettiği bu ürün, Micro SDXC Class 10 UHS-I patenti ile satılacak. Peki bu kadar muazzam kapasitedeki bir karta neler mi ekleyebilirsiniz? 12 MP’lik kamera çekimlerinden toplamda 64.000 adete yakın fotoğraf çekebilir ve depolayabilirsiniz. Bunun yanında yaklaşık 980 dakikalık muhteşem bir 4K video çekimine ne dersiniz? Ya da 4 GB’lık oyunlardan yaklaşık 64 tane yükleyebilir misiniz telefonunuza?

Kingston Micro SDCX Class 10 UHS-I SD kartınızın hızı ise, saniye de 45 MB okuma ve saniyede 10 MB data transferini mümkün kılmaktadır. Ayrıca kilitleme ve otomatik Lock sistemi ile de datalarınızı başkalarından koruyabilirsiniz. Ürünün fiyatının ise 386 lira olması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK