Ana sayfa Oyun League Of Legends’in Yapımcısı Riot Yeni Oyun Hazırlıyor!

League Of Legends’in Yapımcısı Riot Yeni Oyun Hazırlıyor!

81
0
PAYLAŞ

Tüm Türkiye’de ve Dünya’da 7’den 70’e çoğu kişinin oynadığı, rekor üstüne rekor kıran League Of Legends, son zamanlarda yıldızı sönen oyunlar arasında yer alıyor. Riot, buna karşılık yeni bir oyun haberiyle birlikte karşımıza çıkıyor.

Riot Games, oyuncularına değer veren oyun firmaları arasında. Resmi Youtube kanalında her hafta “Ask Riot” adıyla bir serisi bulunan Riot Games’e oyuncular merak ettikleri soruları soruyorlar. Riot Games’de bu soruları videoda cevaplıyorlar. Ortalama 4 dakikalık videolarla oyunculara cevap veren Riot yapımcıları oyuncuların bu kapsamda meraklarını gidermekteler.

Dün yayınlanan “Ask Riot” bölümü, serinin 100. bölümü olarak yayınlandı ve kutlanarak yayınlandı. Seriye başlanan günden beri defalarca kez sorulara konu olan yeni oyun konusu dün bir kez daha soruldu. Bu sefer Riot Games, soruyu yanıtladı ve Bombayı Patlattı!

Sorulan soru ise şu şekildeydi: “Lütfen cevap verin; ileriki süreçte yeni bir oyun yapılacak mı?”

Riot Games yayınlamış olduğu videosunda, belki bilmiyorsunuz ama bir masa oyunu yapmıştık. Adı Blitz Poro Roundup, Ayrıca ilerleyen süreçte daha büyük ve kapsamlı bir oyun yapılacak mı? Evet yapılacak cevabını vererek duyuruyu yapmış oldu.

Şuanda ne tür bir oyun olacağı, hangi tarzda olacağı ile ilgili hiçbir şekilde bilgi bulunmuyor. League Of Legends para makinesi olmuş ve her geçen gün bir tık daha gelişen, güncellenen bir oyun. E-Spor camiasının dünyada yaygınlaştıran oyunda yine League Of Legends olarak ön plana çıkıyor.

League Of Legends yayınlanalı 10 yılı geçkin bir süre oluyor. League Of Legends 2 tarzında bir video olacağı düşünülmüyor. Çünkü bu gerçekten saçma olur. Farklı tarzda gelecek söylentileri var. Fakat Battle Royale tarzında oyun geliştirileceğini düşünüyoruz.

Sonuç olarak yapımcı Riot Games, şaşıracak herhangi bir şey yok. 10 yılı aşkın süredir Dünya’nın en çok oynanan oyunu olmasıyla birlikte dikkat çeken League Of Legends’in yapımcılarının bu yeni oyun macerası hayranları tarafından merakla bekleniyor. Ne türden olacağı, ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgi yok. Belirli bir süre sonunda bilgilere ulaşılacaktır.

BİR CEVAP BIRAK