Ana sayfa Bilgisayar Lenovo Y900 Çok İddialı!

Lenovo Y900 Çok İddialı!

173
0
PAYLAŞ

Lenovo yeni oyun bilgisayarı ile çok iddialı! Oyuncuların artık dizüstü bilgisayarlara yönelmesiyle birlikte yüksek performans sunan üretici firmalar, oyun tutkunlarına özel donanıma sahip bilgisayarlar sunmaya devam ediyor. Lenovo Y900 ile piyasaya yeni hareketlilik gelecek gibi. Tasarım harikası ürün, oyun tutkunlarını adeta mest edecek. Y900’ü öne çıkaran ise ses sistemi, ram ve tasarım.

Büyük ekran nedeniyle tasarım biraz kaba görünse de bazı kesim tarafından bu durum ürünü daha çekici hale getiriyor. Eğer satın alma ya da test etme imkanınız olursa karşınızda 17″ lik crt ya da lcd monitörlü bir sistem varmış gibi algılamanız mümkün. Fakat kullanımına alışınca bu durum hoşunuza gidebilir. 17.3″ boyutundaki ekranı bir çok dizüstünde olmayan bir boyut sunuyor.

Tek Tuşla Ocerclock!
Cihazın oyunculara özel sundukları da dikkat çekiyor. Tek bir tuş kullanımı sayesinde overclock işlemi yapabilirsiniz. Bilmeyenler için dert, bilenler için ise bazı zaman meşakatli görülen overclock işlemini tek tuşla yapabilmek, Lenovo Y900’ü farklı kılan detaylardan sadece birisi.

Ses sistemine göz attığımızda yine bizlere farklılık sunan Lenovo, Dolby sertifikası ile sesi biza aktarıyor. İzlediğiniz videoların yanı sıra oynadığınız oyunlardaki sesler çok daha kaliteli olarak yansıtılırken, bazı zaman ekrandan ayrılmak istemeyeceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK