Ana sayfa Teknoloji LG V20 Alana Kulaklık Sürprizi!

LG V20 Alana Kulaklık Sürprizi!

227
0
PAYLAŞ

LG birbiri ardına amiral gemilerini değiştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor. LG G serisinden olan LG g2, LG g3, LG g4 ve LG g5 derken bir de bunun üzerine tüm modellerin Styllus ve Beat serileri eklenince, LG firmasının akıllı telefon üretim hızına ulaşmak neredeyse imkansız hale geldi. Tüm bu ürünlerin daha da gelişerek hızına devam etmesi, taraflı tarafsız herkesin takdirini toplamakta. Son yapılan anketlerde, elindeki telefonun kullanımından vazgeçilmesi durumunda ilk tercih edilecek telefonun LG olmasını isteyenlerin oranı %43 ile ilk sırada gelmekte. Bu bir tesadüf değil elbette.

LG son olarak V20 telefonunu görücüye çıkardı. Hem de önemli bir yenilik ve kampanya eşliğinde. Söylentilere göre LG V20 akıllı telefonun üstüne hediye olarak, Bang & Oulfsen markasının önemli ürünlerinden olan Beoplay H3 kulaklık hediye ediyor. Üstelik 350 TL değerinde bir ürün bu.

LG V20 henüz ülkemizde satışa sunulmuş değil. İlk olarak geçtiğimiz günlerde ABD’de satışa sunuldu. Telefonu şu anda internet üzerinden sipariş verebilir ya da AT&T, Sprint, TMobile ya da Verizone gibi perakende mağazalarından satın alabilirsiniz. 5.7 inç ekrana sahip LG V20, Snapdragon 820 işlemciyi üzerinde barındırmakta. 4 Gb Ram ve 64 GB dahili depolama alanına sahip. Bunun yanında 3200 mAh pil gücü ile çalışan bir de bataryası mevcut. Ürünün şu anki fiyatı ise; 2000-2500 arasında.

BİR CEVAP BIRAK