Ana sayfa Mobil LG’nin Yeni Amiral Gemi Modelleri Sızdırıldı

LG’nin Yeni Amiral Gemi Modelleri Sızdırıldı

80
0
PAYLAŞ

LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemi modelleri LG G7 ve LG G7+’ın tanıtım görselleri sızdırıldı.

Geçtiğimiz ay Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi etkinliğinde LG yeni amiral gemi modelleri LG G7 ve LG G7+ modellerini kapalı kutu ile sunumlarını gerçekleştirmişti. Daha önce pek çok kez iPhone’un son modeli olan iPhone X’e benzeyen çentikli bir yapıyla geleceği iddia edilen LG’nin yeni amiral gemilerinin tanıtım görselleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan görsellerde LG’nin yeni amiral gemilerinin çentikli yapısı açıkça görülüyor.

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG özellikle G2 modeliyle kullanıcıların gönlünü kazanmıştı. G2 modelinin ardından kullanıcıların beklediği akıllı telefonu üretme konusunda bir hayli sıkıntı yaşayan LG’nin son amiral gemisinde bu geleceğini sürdürüp sürdürmeyeceği merak ediliyordu. Ortaya çıkan görsellere göre ise LG’nin yeni amiral gemilerinde kendi yaratıcılığından uzak iPhone X’i hemen hemen kopyaladığı görülüyor.

Sızdırılan tanıtım görsellerine göre LG yeni amiral gemi modellerinde tıpkı iPhone X modelinde Apple’ın kullandığı gibi çentik kullanacak. Telefonunu arkasında ise ana kameraların alt alta ve ortaya konumlandırıldığı görüldüğü gibi ayrıca B&O logosunun olması cihazın multimedya anlamında güçlü olacağının bir göstergesi.

G7 modelinde 6.1 inç büyüklüğünde 3120 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip 18:9 oranında bir ekranla gelmesi beklenirken LG’nin yeni akıllı telefon modellerinde MLCD ekran teknolojisini kullanması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK