Ana sayfa Bilgisayar Macbook Air Tanıtımı

Macbook Air Tanıtımı

180
0
PAYLAŞ
Macbook Air

Tüm dünyada ismi en çok aratılan ve insanların favori laptopu olarak adlandırdığı Macbook Air hakkında bilgi vereye karar verdik. Kısa bir Macbook Air tanıtımı yapacağız.

Pek çok kişinin bildiği üzere, Macbook Air Apple tasarımı olarak karşımıza çıkmıştı. İlk zamanlar fiyatı ve özellikleri sebebiyle pek eleştiriye tabi tutulsa da, şimdilerin en favori bilgisayarı olmaya aday olabilir. Zira pek çok kişi bu bilgisayarı kullanmak için kıyasıya bir yarış veriyor. Ülkemizde de satışa sunulmakta olan bu bilgisayar önemli teknoloji marketlerde satılıyor. Şu ana kadar ayı boyutlarda ve aynı teknik özelliklerde laptoplar göz önünde bulundurulduğunda en pahalı laptop olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Pek çok kişi bu bilgisayara sahip olmak için bankadan kredi bile çıkıyor. Laptopun belirlenmiş olan fiyatı bulunmasa da tekno marketlerde 3500-5000 lira arasında değişiklik gösteriyor. Bu açıdan bakıldığında, fiyatı yüksek olmasına rağmen müşteri sayısının oldukça fazla olduğunu söylememiz ise mümkün olacaktır. Zira Apple’nin en çok güvenmiş olduğu bilgisayarının da alıcısı bir hayli çok.

Macbook

Macbook Air Çok Seviliyor

İnce bir ekran ve bir o kadar da hafif oluşu ile Air adını almayı başarmış olan Macbook Air, şimdiden ortaya çıktığı tarihten itibaren satış rekorları kırıyor. Pek çok kişi bu bilgisayarı elde edebilmek için ikinci el pazarlarını talep ediyor. Sürüm özelliklerine bakıldığında ise Macbook Air adlı bilgisayarın son derece gelişmiş bir aygıt olduğunu söylemek mümkün olacak. Türkiye’de de birçok markette satılmakta olan bu ürün, MacBook Pro modeliyle de oldukça benzer özellikler gösteriyor. Ancak fiziksel özellikler bakımından birbirlerinden farklılık gösterebiliyorlar.

Macbook

İnternetten de Satın Almak Mümkün

Bu aleti satın almak için ise doğrudan Teknosa’ya ya da bu tarz marketlere gitme ihtimaliniz mevcut. Burada bulunan bilgisayarları inceleyerek kendiniz için bir Macbook Air almanız mümkün. Bunun yanı sıra internetten de modelleri inceleyebilir ve uygun fiyatlı modellerden kendiniz için bir adet alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu modelin uzun bir süre daha laptop kullanıcılarının favorisi olacağı konusunda bir de detay bulunuyor. Siz de bu bilgisayarı kullanabilir ve farkını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK