Ana sayfa Oyun Mafia III Optimize Ediliyor!

Mafia III Optimize Ediliyor!

121
0
PAYLAŞ

Aksiyon-Macera türü Mafia serisinin son oyunu olan Mafia 3, serinin önceki oyunlarından olan Mafia: City of Lost Heaven ve Mafia 2’den farklı olarak optimizasyon seçenekleri ile oyun severlerle buluşuyor. Hangar 13 şirketi tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından piyasaya sürülen oyun, bazı yeniliklerle de serinin önceki oyunlarının önüne geçmiş görünüyor.

Özellikle karakter seçimlerinde farklı seçenekler ile karşımıza çıkan Mafia 3, Vietnam savaşını daha çok işlemiş durumda. New Orleans’tan yola çıkan kahramanımız Vito, aklaşan saçları ile Vietnam’ın puslu sokaklarında dönemin savaş suçluları ile mücadele ediyor. 1968 yılının konu alındığı oyunda en dikkat çeken özellik ise, Gangster’lerin daha az geçtiği oyunda komando bıçağı ile yakın dövüş sahnelerinin daha fazla yer almış olması. GTA ile benzerlik çeken Mafia 3, mafya sahneleri ile de mükemmel bir deneyim kazandıracak gibi görünüyor.

Optimize Ediliyor!
Mafia 3 oyunu için yeni bir sahne kurulmuş durumda. Önceki yapımcıların yerine yepyeni kadro ile karşımıza çıkan 3. Şahıs nişancı oyunu, Mafia 2 oyunun sonunda ki sahnelerin beğenilmesinden dolayı daha fazla bu sahnelere benzer bölümler işlenmiş. PlaySation ve Xbox platformlarında da oynanabilen oyun Windows ve Linux uyumlu. Ayrıca VR sanal gerçeklik gözlükleri ile de 3 boyutlu olarak oynayabilirsiniz.

Mafia 3 optimizasyon ve grafik sorunlarını da çözmüş gibi görünüyor. Donma ve oyundan atma sıkıntılarını da Steam optimizasyonu ile halletmiş durumda.

BİR CEVAP BIRAK