Ana sayfa Otomobil Maserati Levante Türkiye’de!

Maserati Levante Türkiye’de!

102
0
PAYLAŞ

Araba tutkunlarına mükemmel bir haberimiz var. Maserati Levante artık Türkiye’de! Maserati’nin lüks ve sportif aracı Levante, SUV segmenti ile dikkat çekiyor. Maserati ve Ferrari mühendislerinin ortak yapımı Levante, Avrupa ve ABD’den sonra Türkiye’de de satışa sunuldu. Peki Levante’nin özellikleri neler ve fiyatı ne kadar? Sizler için derlediğimiz yazımızda tüm bu ve daha fazlasını bulabileceksiniz.

En Güçlü Maserati!
SUV segmentine ait Maserati Levante, 430 HP motor gücü ile dikkat çekiyor. 3.0 litrelik çift turbo benzin tankı ile karşımıza çıkan Levante, 100 km’ye sadece 5.2 saniyede ulaşabiliyor. Hız tutkunları için mükemmel bir seçenek olan otomobil, güçlü gövde aksanları ile de rakiplerinden ayrılıyor. Arazi koşullarında ve çetin hava koşullarında, yedek motor düvesi iş başına geçiyor ve düz yoldaymış gibi hareket etmesini sağlıyor. Ayrıca, Maserati Levante, dizel yakıt seçeneği ile de sunulacak.

Ferrari güç ünitesi geliştirme ekibi ve Maserati dinamik mühendislerinin ortak çalışması sonucunda, 3.0 turbo motor takılan aracın, içten yanma ve etkili dinamik soğuma modları mevcut. 2000 devrin altına indiğinde dahi itekleme yapmayan aracın 200 bar basınç dayanıklı yakıt enjeksiyonu bulunuyor. 5750 devir ve üstünde 460 HP motor gücünü test eden otomobilin, 5000 devirde 550 Nm eşiğine gelebildiğini söylemek mümkün. 8 kademeli otomatik şanzıman barındıran Maserati Levante, akıllı dört çeker teknolojisine sahip. Aracın tahmin edilen fiyatı ise 250 bin EURO.

BİR CEVAP BIRAK