Ana sayfa Gündem Merakla Beklenen EDHO 113. Bölüm Fragmanı Yayında! İşte O Fragman…

Merakla Beklenen EDHO 113. Bölüm Fragmanı Yayında! İşte O Fragman…

120
0
PAYLAŞ

EDHO 113. bölüm fragmanında olayların ardı önü kesilmiyor. Birbirinden heyecanlı anların yaşanacağı EDHO 113. bölüm fragmanında neler olacak? EDHO 113. bölüm fragmanı nasıl? Gibi sorularınızın tamamının cevabı yer alıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113. Bölüm fragmanı…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ilk çıktığı günlerde reytinglerden aşağı düşmüyordu. Çukur’un yayınlanmaya başlamasıyla birlikte yerini kaybeden dizi yinede Türkiye’nin en çok izlenen 2.dizisi oluyor. Muhteşem senaryosu ve yine üst düzey oyunculuklarla dikkat çeken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın nefes kesecek seviyede olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı yakında bu başlık altında videolu bir şekilde yer alacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. Bölüm Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 112. bölümü kıran kırana mücadelelerle birlikte geçmişti. Çok büyük oyunların ve muhteşem sahnelerin yaşandığı Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 112. bölümde Muzi’nin nerede olduğunu bulma amacıyla kolları sıvayan ve yollara çıkan Çakırbeyliler, hiç beklemedikleri bir anda pusuyla karşı karşıya gelirler.

Diğer yandan Ateş, Davut’u silahıyla vurarak öldürmüş, hayatını kaybetmesine vesile olmuştur. Çakırbeylilerin düşmanı hedef şaşırtma amacıyla birçok oyun kurarak Çakırbeylileri çok büyük zarar vermişlerdir. Düşmanların tamamı tek çatı altında toplarak Çakırbeyliler üzerinde kur yapmaktadır. Hızır ve ailesini tamamen bitirme amacıyla hareket eden düşmanlar amaçlarına ulaşabilecekler midir?

Her geçen gün bir tık daha intikamı artan Çakırbeyliler’e dalga geçer gibi verilen Sinan ölmüştür. Çakırbeylilere yem olarak verilen Sinan bir önem arz etmemektedir. Çünkü küçük lokmadır bu sebepten dolayı da Çakırbeylileri doyurmak için yeterli değildir.

Nefes kesen savaşta okların tamamının yönü Muzi’ye çevrilmiştir. Son ortaya çıkan problemler sebebiyle Muzi’den sapan oy İzzet’in üzerine çevrilecektir. Dayısının intikamını almak için yanıp tutuşan Hızır’dan önce bir kişi ortaya çıkar. Hızır Ali, yapmış olduğu planla kendi canını tamamen riske atarak büyük bir iş altına elini koyar.

Tüm olanların sorumlusu olarak bilinen ve herkes tarafından büyük bir özveriyle aranan Muzi ise hiçbir Çakırbeyliyi eline geçirmemiştir. Bunu başaramadığı için de hüsranla yaşamaktadır.

BİR CEVAP BIRAK