Ana sayfa Mobil Microsoft Surface, Uygun Fiyatlarla Öğrencilerin Yüzünü Güldürecek

Microsoft Surface, Uygun Fiyatlarla Öğrencilerin Yüzünü Güldürecek

77
0
PAYLAŞ

Microsoft’un düşük fiyatlı ve yüksek performanslı bir tablet üzerinde çalışması gizlenen bir giz değil. Konu hakkında WinFuture kaynaklı bir habere göre yeni üretilecek olan Surface modelinin, düşük maliyetli işlemcilerden olan Pentium Silver N5000 ya da Pentium Gold Y serisi modellerden birisini taşıyacağı iddia ediliyor. Ama biraz daha güçlü bir tablet arayanlar daha çok bütçeyle Microsoft’un Surface Pro modeline sahip olabilecekler.

Daha önce gelen bilgilere göre Surface’in klavyesiz versiyonu 400 dolar fiyata sahip olacaktı. iPad’a eş şekilde müsait fiyatla modüler şekilde satılması beklenen aygıt bu sayede özellikle öğrenciler için oldukça makul görünecekti. Bununla beraber tanıtılması beklenen yeni tablet, not almak ve Netflix yayınlarını izlemek için ülkü bir ürün olarak ön plana çıkacak.

Microsoft Surface Phone, Dizüstü Bilgisayar ve Oyun Konsolu Modları ile İstikbal

Microsoft’un yeni tablet hakkında herhangi bir açıklaması şimdilik yok ancak FCC başvurusu ve artan sızıntılar cihazın yakında resmiyete kavuşacağına işaret ediyor. Aynı zamanda Microsoft’un öğrencilere yönelik bazı çalışmalar yapması ve bu alanda kendi ürün ailesini yaratması kaçınılmaz görünüyor.  

BİR CEVAP BIRAK