Ana sayfa Teknoloji Microsoft’dan Yeni Teknoloji VR!

Microsoft’dan Yeni Teknoloji VR!

94
0
PAYLAŞ

Gerçek görsel efektleri ve çok boyutlu ekran görüntüsü ile Microsoft VR, oyunlarınızı ve videolarınızı gerçekmiş gibi görmenizi sağlayacak yeni nesil teknoloji tabanlı mükemmel bir ürün. HP, Dell, Asus, Lenovo gibi önemli partnerleri ile üretimin tüm aşamalarında mühendislik harikası olan bu eşsiz ürün sayesinde, artık oyunlarınızı 3 boyutlu oynayabilecek, videolarınızı ise 12 boyuta kadar izleyebileceksiniz.

Microsoft Windows 10 ile uyumlu hale gelen bu ürünün kullanımı ise çok kolay. Kolay kurulumu ile CD’den işletim sisteminize entegre edebileceğiniz Microsoft VR, size mükemmel bir deneyim yaşatacaktır. Keyifli oyun oynamak ve videolarınızı gerçekmiş gibi izlemek istiyorsanız 299 doları gözden çıkarmanız gerekecek. Amerika’da 299 dolara satılacak ürünü Türkiye’de 1000 liraya alabileceksiniz.

6 dereceli serbest sensörleri ile dikkat çeken bu ürün, X Box 360 ve Xbox Scorpio ile de entegre edilebilecek. Zamanda ve mekanda yolculuğa çıkmak istiyorsanız Microsoft VR tam da size göre. Arkadaşlarınız ile gerçek hayattaymış gibi savaşmak ya da rekabet etmek için VR’ınızı PC’nize veya oyun konsollarınıza tanıtmanız yeterli. Ürün ile birlikte size hediye edilecek oyunu da almayı unutmayın. Sistem gereksinimlerini karşılaması durumunda VR, tüm cihazlarınız için yeni nesil teknolojik ürün olarak hayatınızın vazgeçilmezi olmaya aday.
2017 ortalarında hizmete sunulması ve kullanıcıları ile buluşması tahmin edilen Microsoft VR, Windows Creator 10 güncellemesi ile kullanıma hazır hale gelecektir.

BİR CEVAP BIRAK