Ana sayfa Mobil Motorola M 5.5 İnç Ekrana Sahip!

Motorola M 5.5 İnç Ekrana Sahip!

116
0
PAYLAŞ

Motorola, diğer akıllı telefon markalarının hızına yetişememiş ve bir zamanlar Nokia ile olan kıyasıya savaşta liderliği ele geçirmek üzereyken pes etmek zorunda kalmıştı. Neyse ki, son yıllarda, özellikle akıllı telefon piyasasında, bir biri ardına yeni modellerini görücüye çıkarmakta ve bilişim çevrelerince takdir kazanmaktadır. Bu durum, Motorola’nın küllerinden doğması olarak yorumlanabilir.

Motorola G ve Z seri telefonlar, kullanıcılar tarafından tam not almışa benziyor ki, son olarak amiral gemisi olmaya aday önemli bir modeli, akıllı telefon tüketicilerine takdim etmeye hazırlanıyor. Bu model ise Moto M serisi akıllı telefonlar. Önemli güncelleştirmeler ve teknik yükseltmeler ile karşımıza çıkan yeni Motorola Moto M’yi gelin birlikte inceleyelim ve artı eksilerini hep birlikte değerlendirelim.

Android sistemi ile sunulan Motorola M, 6.0 Marshmallow ile dikkat çekiyor. 5.5 inç ekran hiç de fena sayılmaz denilebilir. Ekran ölçüsünü biraz daha genişletebilecekleri de aldığımız duyumlar arasında. 5100 mAh pil gücü ile, batarya sorunu önemli ölçüde halledilmiş gibi.

Qualcom işlemci firmasının son sürümü Snapdragon 625, telefonunuzun hızını önemli ölçüde arttırmakta. 3 ve 4 Gb Ram’a sahip olan Motorola M, 32 ila 128 GB arası SD kart seçeneğini de sunmakta. 5 ya da 8 MP’lik ön kamerası ile 16 MP’lik arka kamerası sayesinde, net görüntüler elde etmeniz mümkün.
Motorola Moto M akıllı telefon fiyatı henüz tam bilinmese de, otoriteler, Aralık ayında görücüye çıkacak ürün için 2500 ila 3000 Tl arası bir paha biçmekte.

BİR CEVAP BIRAK