Ana sayfa Teknoloji Müşteri temsilcilerine direk bağlanma akımı

Müşteri temsilcilerine direk bağlanma akımı

64
0
PAYLAŞ

Gün geçmiyor ki yeni bir trend veya yeni bir kısa yol hayatımıza giriş yapsın , artık bankaların veya büyük şirketlerin müşteri temsilcilerine bağlanırken sizin istemediğiniz hizmetleri duymak ve dinlemek yerine bu gibi hizmet veren siteler üzerinde yazan kısa yolları kullanarak direk bağlanmak mümkün.

Hepimiz iş hayatında veya belirli günlerde  bir sebepten dolayı şikayet, destek vb. bir çok kurumun ve kuruluşun müşteri temsilcisi, çağrı merkezlerini arayıp uzun zaman müşteri temsilcisine bağlanmak için bekleriz.

Bir çoğunda sesli yanıt sistemi vardır ve sizi menüler aracılığı ile, telefon tuşlarını kullandırarak ilgili bölümlere aktarır.

Bazı işlemler sesli yanıt sistemi ile yapılırken bazıları sonunda müşteri temsilcisine bağlanır. Örneğin Türkiye’nin en büyük telefon oparatörü olan Turkcell’e bağlanmak için şu şekilde arama yapmamız yeterlidir , google arama çubuğuna Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma yazdığınızda belirli siteler sizin için kısa yol oluşturacaktır. Aynı şekilde Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Ziraat Bank için aranacak kelime Ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma | ve varyasyonlarıdır. Aynı şekilde Garanti bankası direk bağlanma için ve diğer tüm bankalar için bu hizmet mevcuttur. Nitekim her iki durumda da menüleri tek tek dinlemek zorunda kalırsınız. Bu sırada hem menüleri dinlerken zaman harcarsınız, hem de istediğiniz bölümü bulamamaktan dolayı sinirlenip deliye dönersiniz. Şikayetiniz devam etmekte fakat çoğu seferde istediğiniz bölümü bulamazsınız, operatöre bağlanıp sorununuzu anlatıp ilgili bölüme bağlanmakta bulursunuz çareyi. Tabi bu arada hiç farkında olmadan dakikalarca hatta kalmış olursunuz. İşte burada sitemiz sizi bu durumdan kurtarıyor.

Türkiye’nin bu fikir babında öncü firmalarından olan direkbaglanma.net   bu işin öncülüğünü yapıp büyük firma küçük firma demeden her gün yeni içerik girmeye devam etmektedir.

Sizde bu trendden geri kalmamak için örneğin ilk banka görüşmenizde bu ve bu gibi siteleri deneyebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK