Ana sayfa Oyun NBA 2KVR Beğeni Aldı!

NBA 2KVR Beğeni Aldı!

133
0
PAYLAŞ

EA Sport’un, 2K GAMES’e sattığı NBA, son 5 yılda büyük değişim yaşadı. Özellikle VTB ve Euro Challenge takımlarının da dahil edildiği oyunda, yeni oyuncular ve takımlar oyun severlerin oyuna olan ilgisini arttırmış durumda. 2K Games, NBA oyununu tüm platformlara sunmuştu. Son olarak XBOX oyun konsoluna da entegre edilen oyunun önümüzdeki günlerde Virtual Reality (VR) teknolojisine de dahil edilmesi bekleniyor.

2KVR Beğenildi!
NBA 2KVR olarak karşımıza çıkacak bu gelişme, şimdiden taraflı tarafsız tüm oyun çevrelerince takdir görmüş durumda. 2K Games, NBA oyununu Gear VR sanal gerçeklik platformuna sunmadan önce Samsung ile dev bir kapışmaya girmiş ve sonunda istediğini almıştı. Buna göre Oculus Store üzerinden satılması konusunda Samsung ile anlaşmaya varılmış oldu.

Yeni NBA 2KVR, yeni 3 sayı yarışması, smaç yarışması ve zamana karşı modlarının yanı sıra, All Star USA ve All Star World ile de mükemmel bir oyun serüveni yaşamanızı sağlayacak. Ayrıca Buzzer Butter modu ile de dilediğiniz takımın arzu ettiğiniz oyuncusunu kendi kurduğunuz ve adını verdiğiniz takımına transfer edebilir, en güzel yeteneklerini kullanmalarına fırsat verebilirsiniz. Bir nevi manager modu tarzında harika bir sanal gerçeklik tarzı oyun olmaya da aday NBA 2KVR sadece 15 Dolar karşılığında satışa sunulacak. NBA 2KVR oyununu önümüzdeki günlerde diğer VR gözlükleri ile de oynayabileceğinizi belirtmiş olalım.

BİR CEVAP BIRAK