Ana sayfa Oyun Need For Speed Yeniden Kasıp Kavuracak!

Need For Speed Yeniden Kasıp Kavuracak!

143
0
PAYLAŞ

Bir zamanların araba oyunları kategorisinde oyun severlerin tutkunu olduğu Need For Speed ya da daha çok bilinen adı ile NFS yeniden geliyor. Kanada ve İngiliz oyun üreticileri tarafından 1994 yılında oyun severlerle buluşturulan NFS, tam Kasım 2013’ten bu yana suskunluğunu korumuş ve oyunun son serisi Need For Speed: Rivals oyunu ile adeta inzivaya çekilmişti. İşte bu oyunun üzerinden tam 3 koca yıl geçtikten sonra yapımcısı Electronic Arts (EA) yeni bir patent başvurusunda bulundu. Yeni patent anlaşmasına göre Need For Speed: Arena isim hakkı EA’nın elinde ve önümüzdeki günlerde bu çılgın oyun yep yeni görevler ve birbirinden mükemmel sahneleri ile karşınızda olacak. NFS hayranlarının geçtiğimiz günlerde NFS Arena fun clup kurdukları ve ilk online turnuva için başvuruları alamaya başladığını da şimdiden belirtelim.

EUPIO oyun dergisinde yer alan habere göre, NFS Arena ile muhteşem bir geri dönüş yapmaya hazırlanan Electronic Arts, bu oyunu başta PC olmak üzere Playstation, Xbox ve mobil uygulamalar üzerinden de pazarlayacak. Tüm platformların desteklendiği NFS Arena için geri sayım başladı. NFS Arena diğer NFS serisi oyunlar gibi F2P yani ücretsiz oyun olarak oyuncular ile buluşacak.

Need For Speed mükemmel spor araçları ve geniş yolları ile bir zamanların en çok satan oyunu haline gelmiş ve bu durum her yıl yeni bölümlerin gelmişini sağlamıştı ama NFS: Rivals’tan umduğunu bulamayan yapımcılar bu durumu 3 yıl üzerinden atamamıştı. Şimdi Arena ile yeni bir başlangıç yapan electronic Arts, bakalım umduğunu bulabilecek mi? 100 milyonun üzerinde satış rekoru yakalayan oyunun ne kadar satacağını hep birlikte göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK