Ana sayfa Teknoloji Nokia 3310 Sahalara Yeniden Dönüyor

Nokia 3310 Sahalara Yeniden Dönüyor

151
0
PAYLAŞ
Nokia 3310

Bir zamanların en çok kullanılan telefonlarından olan ve 17 yıldır ülkemizde de halen kullanılan, pek çok kişi tarafından dünyadaki en sağlam olduğu bilinen 3310, Nokia’nın almış olduğu yeni bir kararla, geliştirilip piyasaya tekrar sürülecek.

Nokia 3310 Telefonu

Nokia’nın en bilinen telefon cinsleri arasında yer alan 3310, uzun bir zamandır sosyal medyada da adından sıklıkla söz ettiriyordu. Özellikle telefonun son derece sağlam olduğunun bilinmesi ve bununla birlikte, Nokia 3310 markalı telefonların halen aktif bir şekilde kullanım imkanı sunması, Nokia‘yı da harekete geçirdi. Nokia, yapmış olduğu açıklaması ile birlikte, 3310’un geliştirilmiş özellikleri ile birlikte tekrardan piyasaya çıkacağı ile ilgili bilgi verdi. Yapmış olduğu bu açıklaması ile birlikte telefonda nostaljiden yana olanlar için de oldukça sevindirici bir haber olarak dikkat çekti.

Nokia 3310

Nokia’nın piyasaya sürülen ilk ilgi çeken telefonu 17 yıl önce piyasaları süslüyordu. Bu dönem boyunca dünya üzerinde en çok satılan telefon markası olan Nokia, 17 yıl boyunca geliştirilmiş olan teknoloji sayesinde, Nokia bu unvanını kaybetmiş olsa da, halen dünya üzerinde ismi en sık telaffuz edilen telefonlar arasında olmasıyla tanınan Nokia 3310, şimdi özellikleri güçlendirilmiş bir şekilde piyasaya geleceğe benziyor.

Nokia 3310’un Bu Sürümü Beğenilecek Mi?

Nokia’nın yeni telefonunun tanıtımının ise yakın zaman içerisinde yapılması bekleniyor. Şubat ayının sonunda New York’ta düzenlenmesi beklenen bir etkinlikte yeni özellikleri sunulacak olan Nokia 3310 pek çok açıdan da gelişmiş olacak. Nokia’nın yine dünya gündemine oturacak bir telefon tasarlanması bekleniyor. Aynı zamanda Nokia 3310’un yeni sürümünün de teknoloji severler tarafından büyük bir ilgi görmesi beklenen detaylar arasında yer alıyor.

nokia logo

Telefonun Android sisteminin 7,0 puanın üstünde olması bekleniyor. Bununla birlikte, telefonun satış fiyatının da 300Euro civarında olması yönünde yorumlar bulunuyor. HMD Global tarafından üretilip tekrar geliştirilecek olan bu telefonun satış oranları ise büyük bir merak konusu olarak göze çarpıyor. Amerika’da şimdiden sosyal medyada en çok konuşulanlar listesine girmeyi başardı. Şubat sonunda yapılacak olan açıklamada ise Nokia 3310’un teknik özelliklerini, fiyatını ve bununla ilgili diğer gelişmeleri de hep beraber öğreneceğiz. Teknoloji severler için detayları paylaşacağız.

BİR CEVAP BIRAK