Ana sayfa Mobil Nokia’dan D1C İsimli Yeni Akıllı Telefon!

Nokia’dan D1C İsimli Yeni Akıllı Telefon!

103
0
PAYLAŞ

Bir zamanların telefon piyasasını kasıp kavuran markası Nokia, Apple ve Samsung gibi rakiplerinin akıllı telefon pazarına daha çabuk entegre olması ile tahtından olmuş ve uzun bir süre ayağa kalkamamıştı. Hatta, bir süre iflasın eşiğine gelmiş ve satılmak üzereyken tekrar toparlanmıştı. Eski tip telefon üretimini bir kenara bırakarak, dev markaların izinden gitme kararı alan Nokia yönetimi, gözünü akıllı telefon pazarına dikti. Son 2 yılda aralarında Nokia Lumia, Nokia 530 ve Nokia 222 ile akıllı telefon pazarında etkili bir şekilde var olmaya çalışan ve eski günlerine kavuşma hayaline kavuşan Nokia, D1C ile müşterilerine ulaşmaya çalışıyor.

Teknik Özellikleri Çok İyi!
Nokia D1C teknik özellikleri ve fiyatları da yavaş yavaş paylaşılmaya başlandı. Nokia D1C’nin en dikkat çekici özelliği, geniş ekran ve görsel açıdan güzel ekran yapısına sahip olması. Bunun yanında beyaz, siyah, kırmızı ve mavi renk seçenekleri ile de size hitap etmeye çalışmış güzel bir telefon.

Nokia D1C, AntuTu testinde görünmeye başlandı. Buna göre telefon Snapdragon 430 yonga setine sahip Adreno 505 grafik birimini içeriyor. Bunun yanında, 1920*1080 çözünürlüğü ile de dikkat çeken telefon 3 GB Ram’a sahip. Ayrıca 32 GB dahili boş alana sahip. Nokia D1C 13 mega piksellik arka kamerasının yanında 8 mega piksellik ön kameraya da sahip. Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile fark yaratmış durumda.

BİR CEVAP BIRAK