Öğrenciler İçin Uygun Fiyatlı PC! Dynabook Satellite Pro E10-S tanıtıldı!

Öğrenciler İçin Uygun Fiyatlı PC! Dynabook Satellite Pro E10-S tanıtıldı!

Koronavirüs pandemisi nedeni ile eğitime evden devam eden öğrenciler ucuz bilgisayar geliştiricileri atağa geçti. Öğrenciler İçin Uygun Fiyatlı PC Dynabook Satellite Pro E10-S

Öğrenciler İçin Uygun Fiyatlı PC Dynabook Satellite Pro E10-S tanıtıldı. Koronavirüs pandemisi nedeni ile eğitime evden devam eden öğrenciler için daha uygun fiyatlı bilgisayar seçenekleri üretiliyor. Dynabook Europe GmbH eğitimiçin yeni bilgisayar modelini tanıttı. dayanıklılık, uygun fiyat, kullanılabilirlik, yönetilebilirlik ve mobilite özellikleriyle öne çıkan 11,6 inç ekrana sahip yeni Satellite Pro E10-S modeli dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Üründeki Kauçuk tamponlar cihazı okul çantasında hareket halindeyken olası çarpmalardan koruyor ve daha iyi bir tutuş sağlıyor. Cihaz okullarda kullanıma da uygun olarak tasarlandı. Cihaz, ekranın kolayca paylaşılabilmesi ve uzama nedeniyle oluşabilecek hasarı önlemek için 180 derece açılabilir olarak tasarlandı.

Dynabook Europe GmbH Başkanı Damian Jaume Eğitim sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahip olduklarını belirtti. Geçtğimiz yıl okulların kapanması ile teknolojinin faydalarını nasıl gördüklerini anlatan Jaume, bu cihazın özenle okullar için tasarlandığının altını çizdi.

1,15 kg ağırlığında ve 19,9 mm kalınlığında olan E-10-S rahatlıkla taşınabilir özelliklere sahip. Göz yorgunluğunu azaltan bu ekran ile net bir görünüm de kolaylıkla elde edilebiliyor.

Cihazın üzerinde ayrıca iki adet USB 3.0 Type-A, bir adet LAN ve bir adet standart HDMI bağlantı noktası bulunuyor. Bu cihaz ayrıca Wif-Fi ve Bluetooth bağlantısı ile heryerde kolayca internete bağlanılabiliyor.

Etiketler

Bilgisayar  
Melek BİLGİÇ

Teknoloji delisi