Ana sayfa Mobil OnePlus 6T’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

OnePlus 6T’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

48
0
PAYLAŞ

OnePlus 6T’ye yönelik yeni bilgiler büyük bir hızla ortaya çıkmaya devam ediyor. Bugün öğrenilen bilgilere göre, OnePlus’ın yeni amiral gemisi 6T’nin çıkış tarihi belli oldu. OnePlus 6T işte bu tarihte çıkacak…

17 Ekim 2018 tarihinde tanıtımı yapılarak tüm detayları aktarılacak olan OnePlus 6T’nin çıkış tarihi, Amazon Hindistan’da açıklandı. Amazon Hindistan’da ön siparişleri alınmaya başlanan OnePlus 6T’nin, ön sipariş tarihinin 30 Ekim 2018 itibarıyla son bulacağı bilgisine ulaşmış bulunuyoruz.

Ön Siparişten Hemen Sonra Pazara Çıkacak

Bu tarihler demek oluyor ki, yeni amiral gemisi OnePlus 6T, Ön sipariş tarihi olan 30 Ekim 2018’den sonra 1 Kasım 2018 tarihiyle birlikte resmi olarak tüm akıllı telefon pazarlarında birer birer yerini alacak.

Ön Siparişle Alanlara Hediye

Satış patlaması yaşanması tahmin edilen yeni amiral gemisinin özellikleri çok yüksek. Amazon’da ön satışı başlayan ürünü ön satış yoluyla alacak olanlara üründen ziyade bir adet de USB C kulaklık hediye ediliyor.

Teknik özellikleri, donanımı ve yüksek performansıyla dikkat çekmekte olan OnePlus 6T’nin işlemcisi Snapdragon 845 olarak belirlendi.

OnePlus 6T Özellikleri

Waterdrop adıyla birlikte bilinen ekran çentiğiyle birlikte pazara sunulacak olan OnePlus 6T, 6.4 inç ekran boyutuyla birlikte oyun oynarken ve film izlerken muhteşem bir kalite ve zevk elde etmenizi sağlayacak. Ekran teknolojisi olarak AMOLED ekran tercih edildi.

1080 x 2340 px çözünürlükle birlikte kalite noktasında ekran boyutuna göre çok yüksek bir kalite sunan ürünün 19:9 ekran kasa oranı bulunuyor. OnePlus 6T, 6 ve 8 GB’lık RAM seçenekleriyle birlikte satılacak. İsterseniz 6GB RAM’e sahip olanı, isterseniz de 8GB RAM’e sahip olanı alabilirsiniz.

OnePlus 6T’nin dikkat çeken özelliklerinden birisi ise çift kamerasının olması. 256 GB’lık dahili hafıza seçeneğiyle birlikte gelen OnePlus 6T’nin işlemcisi ise Snapdragon 845 olarak belirlendi. Ürün gücünü bu işlemciden alacak. Bataryası ise 3700 mAh.

17 Ekim’de Tanıtılacak

17 Ekim 2018 tarihi itibarıyla tanıtımı yapılacak olan OnePlus 6T ekrandan parmak izi okuma teknolojisiyle birlikte geliyor. Parmak izi okuyucunun henüz hayatımıza yeni girmesiyle birlikte, bunun geliştirilip ekrandan okuma özelliğinin getirilmesi gerçekten şaşırtıcı bir durum.

Son zamanlarda kısa kısa tanıtım videoları paylaşmasıyla öne çıkan OnePlus 6T’nin bu özelliği kullanıcılarına gerçekten kaliteli ve isim olarak değil gerçek anlamda akıllı bir telefon deneyimi sunacak.

BİR CEVAP BIRAK