30 Aralık 2021 21:30 Güncelleme : 30 Aralık 2021 19:52

Online Alışveriş Uygulaması Olan Getir Büyümeye Devam Ediyor! N11 Getir Tarafından Alındı!

Online Alışveriş Uygulaması Olan Getir Büyümeye Devam Ediyor! N11 Getir Tarafından Alındı!

Getir uygulaması büyümeye devam ediyor. Bu kez de N11 hisselerini satın aldı. Getir artık başka şeyler de mi satacak? İşte detaylar!

Son yıllarda hayatımızdaki tüm işlemler hemen hemen online olarak yapılabilir hale geldi. İnternet üzerinden kıyafet, yiyecek, içecek, oyuncak, kitap, ev araç gereçleri, teknolojik aletler ve buna benzer ürünler satın alınabiliyor. Üstelik teslim süresi artık eskisi kadar uzun sürmüyor. Çünkü birçok ürün artık marketlerde satılıyor ve online olarak müşterilere anında ulaştırılıyor. O yerlerden bir tanesi de son yıllarda ismini sıkça duyduğumuz Getir uygulamasıdır. İnsanlar ülkemizin 81 ilinden Getir uygulamasını kullanabilir duruma geldi. Evden, iş yerinden ya da dışarıda herhangi bir yerden uygulamaya girilerek alışveriş yapılabiliyor. Her geçen gün büyüyen ve kendini geliştiren Getir uygulaması, ünlü alışveriş sitelerinden olan N11 şirketinin hisselerini de satın aldı. Yurt dışında da hizmet veren Getir, bu sayede e-ticaret şirketine de ortak olmuş oldu. Bu olay, Rekabet Kurulu tarafından onaylanarak resmiyet kazandı. Peki Getir uygulamasında ve e-ticaret sitesi olan N11’de değişiklik olacak mı? Bu sorunun cevabını öğrenmek için haberin devamına göz atabilirsiniz.

Getir Büyümeye Devam Ediyor!

Getir büyümeye ve kendine yeni şeyler katmaya devam ediyor. Son olarak N11 hisselerinin de bir kısmını alarak e-ticaret sitesine ortak oldu. Rekabet Kurulu tarafından da açıklama geldi ve olay resmiyet kazandı. Rekabet Kurulu şu açıklamaları yaptı: “Getir Perakende Lojistik AŞ’nin, Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri AŞ (n11.com) hisselerinin belirli bir kısmını sermaye artırımı yoluyla Doğuş Holding AŞ ve SK Planet Co., Ltd.’den devralması işlemine izin verildi” Bu olaydan sonra ise gözler Getir uygulamasının içeriğine çevrildi. Çünkü Getir uygulamasında şu anda daha çok market ürünleri ile manav ürünleri satılmaktadır. N11 sitesinde ise akla gelen tüm ürünlerin satışı yapılmaktadır. İnsanlar Getir uygulamasında farklı ürünlerin olup olmayacağını çok yakın bir süre hep birlikte göreceğiz.

Getir Büyümeye Devam Ediyor!

Etiketler

Kampanyalar  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış