OPPO A11s Cep Telefonu Görücüye Çıktı! Yeni OPPO Hangi Özeliklere Sahip? Fiyatı Ne Kadar Olacak?

OPPO A11s Cep Telefonu Görücüye Çıktı! Yeni OPPO Hangi Özeliklere Sahip? Fiyatı Ne Kadar Olacak?

OPPO yeni telefonu olan A11s cep telefonunu tanıttı. Telefonun özellikleri ve fiyatları nelerdir? İşte tüm detaylar!

Son yılların en popüler telefon markalarından bir tanesi olan ve ülkemiz vatandaşları tarafından da oldukça fazla tercih edilen OPPO, yeni çıkarmış olduğu akıllı cep telefonunu görücüye çıkarttı! Bütçe dostu bu cihazın yine çok uygun bir fiyata halk ile buluşması bekleniyor. Çin tarafından tanıtılan OPPO A11s Cep Telefonu, henüz ülkemizde satışa çıkmadı, ancak çok yakın bir süre içinde tüm telefon mağazalarında ve online alışveriş sitelerinde yer alması bekleniyor. Peki yeni OPPO A11s Cep Telefonu hangi özeliklere sahip? Bu cihazın fiyatı ne kadar olacak ve ülkemizde ne zaman satışa sunulacak? İşte OPPO A11s Cep Telefonu hakkında tüm detaylar!

OPPO A11s Cep Telefonu Özellikleri!

OPPO A11s Cep Telefonu özellikleri incelendiğinde çok cezbedici olduğu görülüyor. Bu cihazın bazı özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür: 6,5 inç Hd ve yüksek çözünürlüğe sahip ekran, 188 gram cihaz ağırlığı, Android 10 tabanlı ColorOS 7.2 arayüzü, Qualcomm Snapdragon 460 işlemci, 8 çekirdek, 4 GB ve 8 GB seçeneğine sahip RAM, 64 ve 128 GB dahili hafıza seçeneği, 8 megapiksel ön kamera, 13 megapiksel arka kamera, 5000 mAh batarya kapasitesi, Arka panele konumlandırılmış parmak izi okuyucu ve daha pek çok göz alıcı özellikler. Bu cihazın emsallerine oranla işlemci ve RAM olarak bir adım daha önce olduğu göze çarpıyor. Dahili hafızası ise hemen hemen tüm emsalleri ile aynı seçeneğe sahip olarak üretilmiştir. 

OPPO A11s Cep Telefonu Özellikleri!

OPPO A11s Cep Telefonu Fiyatı!

Çin tarafından tanıtılan ve büyük bir ilgiyle karşılanan OPPO A11s Cep Telefonu fiyatı belli oldu. İki seçenek şeklinde satışa sunulacak olan cihazın fiyatı şu şekilde belirlendi: OPPO A11s Cep Telefonu 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza olanı 156 dolardan satışa sunulurken, OPPO A11s Cep Telefonu 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza olanı ise 188 dolardan satışa sunuldu. Cihazın ülkemizdeki fiyatı ise henüz netlik kazanmadı. Ancak Çin tarafından belirtilen fiyatlara çok yakın bir seviyeden ülkemizde de satışına başlanması bekleniyor.

OPPO A11s Cep Telefonu Fiyatı!

Etiketler

Mobil