Ana sayfa Oyun Paragon’da Yeni Lt. Belica Karakteri!

Paragon’da Yeni Lt. Belica Karakteri!

84
0
PAYLAŞ

Hala geliştirme aşamasında olan MOBA oyunu Paragon belki de son zamanların en dikkat çekici MMO oyunlarından biri. Unreal Engine 4 gücünü kullanarak, diğer MOBA oyunlarına nazaran oldukça gelişmiş bir grafik kalitesi sunan yapım, oynanış mekanikleri ile de son derece eğlenceli bir oyun. Bizzat kapalı beta aşamasında denediğim ve daha bu safhada memnun kaldığım Paragon, şu anda açık betada ve birkaç haftada bir oyuna yeni bir karakter ekliyor. Oyun dünyasına katılan son karakter ise 31.1 güncellemesi ile beraber gelen Lt. Belica oldu.

Lt. Belica alan hasarında uzman, saldırı gücü yüksek bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Menzilli hasar sağlayan Lt. Belica, Void Bomb yeteneği ile belli bir bölgedeki düşmanları havaya uçurabilirken Seismic Assault yeteneği ile belli bir çizgideki düşmanlara hasarverebiliyor ve yavaşlatabiliyor.

Void Drone ile savaş alanına bıraktığı drone saldırı yaparken karaktere yardım ediyor. Karakterin nihai yeteneği Neural Disruptor ise kilitlendiği birkaraktere bir anda yüksek hasar veren bir son vuruş yeteneği olarak ön plana çıkıyor. Güncelleme yeni kahramanın yanı sıra yeni kartlar geldi ve oyun ile ilgili hatalar da giderildi. Ayrıca bazı dengeleme ayarları yamanın içeriğinde yer alan bir diğer unsur olarak görüldü.

BİR CEVAP BIRAK