POCO X3 Pro özellikleri! Bu telefon kapış kapış satar! Tüm özellikleri piyasaya sızdı!

POCO X3 Pro özellikleri! Bu telefon kapış kapış satar! Tüm özellikleri piyasaya sızdı!

Xiaomi'nin kendinden bağımsız bir markası olan Poco yakında yeni bir telefonla karşımıza çıkacak. POCO X3 Pro özellikleri piyasaya sızdı

POCO X3 Pro özellikleri piyasaya sızdı. Bakın telefonun özellikleri nelermiş. Xiaomi'nin kendinden bağımsız bir markası olan Poco yakında yeni bir telefonla karşımıza çıkacaktı bunu biliyorduk zaten. Ancak telefonun tüm özellikleri piyasaya sızınca olanlar oldu.

Uygun fiyatlı ve performansı çok iyi olduğu bilinen telefonlar ile anılan Poco x3 PROyu çıkarma hazırlığında Türkiye sınırları içinde de aynı zamanda faaliyet gösteren firmanın yeni modelinin özelliklerine de bayılacaksınız.

Telefonda Snapdragon 860 yonga seti bulunacak. Ayrıca telefonda 6 GB ve 8 GB RAM'li sürümler bulunacak.

POCO X3 Pro özellikleri

POCO X3 Pro cihazında 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP çözünürlüğünde dörtlü arka kamera ve ön tarafında ise 20 MP kamera bulunacak. Cihazda 11 Androidişletim sistemi yer alacak. Ayrıca POCO X3 Proda 33W hızlı şarj desteği ve 5160mah kapasiteli batarya bulunacak.

6.67 inç büyüklüğünde 1080 x 2400 çözünürlüğünde 120 Hz tazelemeli LCD ekran bulunan telefonda su sıçramalarına karşı dayanıklılık da mevcut. Ağırlığı 215 gram olan telefonun boyutları ise 165.3×76.8×9.4mm şeklinde olacak.

POCO X3 Pro özellikleri

POCO X3 Pro fiyatı

POCO X3 Pro cihazının 300 dolar bandında satışa sunulması bekleniyor. 

POCO X3 Pro fiyatı

Etiketler

Mobil  
Melek BİLGİÇ

Teknoloji delisi