Ana sayfa Oyun Pokemon’un Yeni Oyunu İddia Edildi!

Pokemon’un Yeni Oyunu İddia Edildi!

127
0
PAYLAŞ

Çıktığı ilk günden beri milyonları peşinden koşturan ve Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından izlenen Pokemon filminin oyun sahnesine çıkması oyun severleri bir hayli memnun etmişti. Bu işe ilk koyulan Nintendo’nun, Switch konsolunda ilk sürümü olan Pokemon Red’i piyasaya sürmesinden sonra, gelen olumlu tepkiler sonrasında sırasıyla Pokemon Blue ve son olarak şimdilerde konuşulmaya başlanan Pokemon Yellow, Pokemon oyun serisine devam edileceğini gösteriyor. Özellikle, günümüzün popüler oyunlarından biri haline gelen Pokemon Go ile mükemmel bir ivme kazanan Pokemon furyası, artık dev oyun şirketlerinin de radarına takılmış durumda.

Yeni Oyunun Yönetimi Farklı Olacak!
Nintendo 3DS, Pokemon Sun ve Pokemon Moon ile başladığı Eurogamer serisine bir yeni melez oyun olan Pokemon Star oyununu da eklediği haberi, yeni bir heyecana neden oldu. Çünkü, bu yeni oyun diğer oyunlardan biraz farklı. Zira, alışıldık Pokemon oyunları sadece tek oyunculu dövüş sahnelerinden oluşuyordu. Şimdiki oyun ise, heyecanı bir adım daha ileriye taşıyacak gibi görünüyor. Oyunda, tek hakim siz olmayacaksınız.

Çoklu oyun platformuna taşınması planlanan oyunda, farklı karakterler ile ve farklı kahramanlar ile yeni görevler sizi bekliyor olacak. Rol yapma oyunu (FPS) tarzı olarak karşımıza çıkacak olan bu melez oyunda en dikkat çeken nokta ise, her bölümde kristal ve büyü toplanabilecek olması. Bu itemler, bölüm geçişlerinde size yardımcı olacak küçük birimler olarak, bölüm atlamanızı kolaylaştıracak.

BİR CEVAP BIRAK