Ana sayfa Otomobil Porsche Sahiplerine Müjde: 3 Yıl Ücretsiz İnternet

Porsche Sahiplerine Müjde: 3 Yıl Ücretsiz İnternet

117
0
PAYLAŞ

Alman devi Porsche, kendini geliştirmeyi başararak yeni çağa ayak uydurdu ve elektrikli otomobil sektörüne girdi. Porsche Taycan, ailenin elektrikli aracı olarak birkaç ay önce gündeme geldi ve oldukça büyük bir beğeni kazandı.

Elektrikli lüks otomobil sahipleri Apple Music ile direkt olarak bağlantı içerisinde olabilecek. Yine aynı zamanda araç içerisinde 3 yıl boyunca ücretsiz İnternet hizmeti de alacak.

3 Yıl Boyunca Bedava

Porsche Taycan sahiplerinin otomobilinde Apple Music entegre edilmiş şekilde bulunacak. Apple ile birlikte ortak bir çalışma yürüten Porsche bu sayede sürücülerin müziğe en kolay ve kaliteli şekilde erişmesini sağlayacak. Akış hizmeti ile birlikte ilk kez araç içi bağımsız bir uygulama da Porsche ile gelmiş olacak.

Aynı zamanda Porsche’nin yeni ve mevcut müşterilerine Apple Music için 6 ay boyunca ücretsiz erişim hizmeti vereceği de bildiriliyor.

Porsche Taycan sahiplerini başka bir yenilik daha bekliyor. Yapılan açıklamalara göre, lüks aracı alan kişiler 3 yıl boyunca tamamen ücretsiz araç içi İnternet erişimine sahip olacak. Konuyla ilgili açıklama altına imza atan Porsche Connect Satış ve Pazarlama Direktörü Lars Buchwald, hiçbir müşterinin akış hizmetini aldığı esnada veri tüketimi noktasında en ufak endişe içerisinde olmayacağını belirtti.

Taycan’ın bilgi ve eğlence ekranında da Apple Music simgesi bulunacak. Bu sayede sürücü telefonunu otomobile bağlayabilecek. Bu konuda yapılması gereken tek şey Apple kimlikleriyle giriş yapmak olacak.

BİR CEVAP BIRAK