PUBG Mobile’da yeni sezon heyecanı! 18. Sezon başladı! Oyundaki değişiklikler neler?

PUBG Mobile’da yeni sezon heyecanı! 18. Sezon başladı! Oyundaki değişiklikler neler?

Milyonların telefonunu bu oyun sebebi ile elinden bırakmadığını biliyoruz. PUBG Mobile’da yeni sezon heyecanı başladı.

Sevilerek oynanan PUBG Mobile’da yeni sezon heyecanı başladı. Uzun zamandır 18. sezonun ne zaman başlayacağı merakla bekleniyordu. Birbirinden heyecanlı 17 sezon oyunda geride kaldı. Oyun yeni sezon ile birlikte 3. yıl kutlamalarına da başlıyor. Bakın yeni sezon ile oyundaki değişiklikler neler.

PUBG Mobile 18. Sezonda neler değişti?

17. sezon Runic Powerı geride bıraktık artık. Yeni silah kaplamaları, giysiler, emojiler ve çeşitli eşyalar için herkes herkes 18. sezonu bekliyordu. Oyunun yeni sezonu dün yayınlandı. Değişen ve gelişen sistem ile birlikte oyuncular oyun içi görevlerin kilidini açmak için iki dereceli ödül seçebilecekler. Oyunda yeni yapılan güncelleme ile birlikte çeşitli koleksiyonlar arasında, özel AUG ve Kar98K görünümleri, keman ve müzik seti de yer alıyor.

PUBG Mobile 18. Sezonda neler değişti?

Yeni özellikler geldi

Oyunda ek olarak yeni bir macera etkinliği de bulunacak. Bu macera etkinliğinde dört kadının yanında keman çalan bir karakter olacak. Müzik başladığında oyuncular, çeşitli ücretsiz dereceli ödüllerle takas edilebilecek Macera Kuponları toplayabilecekler. 

21 Mart günü 3. yıl kutlaması

Oyunun 21 Mart günü 3. yıl kutlaması olacak. Kutlamalara dünyaca ünlü süperstar DJ'ler Alesso, Lost Frequencyencies ve bir DJ daha PUBG MOBILE'de yeni singlelar çıkaracaklar. 21 Mart'ta özel bir oyun içi canlı performans sunacaklar. Saat 11.00 ve 13.00 olarak ayarlanan oyundaki performanslar Youtube’dan da canlı yayınlanacak.

Etiketler

Oyun  
Ömer Faruk

Teknoloji delisi