Ana sayfa Bilgisayar Radeon Pro WX Satışa Çıktı!

Radeon Pro WX Satışa Çıktı!

177
0
PAYLAŞ

Bir zamanlar ATİ ile önemli bir işbirliğine girerek ATİ Radeon işlemciler üreten ve bu alanda en büyük rakibi İntel ile rekabete soyunan AMD Radeon, Direct X rejenerasyonuna sahip. Yüksek kalitede HD ve 3 Dimension ( 3 boyutlu) görüntü sağlayan grafik işlemcisi ABD’nin ve Dünya’nın en önemli markalarından biri haline geldi.

AMD, son olarak grafik işlemcisi alanında doruk noktaya getirdiği Radeon Pro WX serisi grafik işlemcisini satışa çıkardı. Radeon Pro WX, profesyonel grafik işlemcilerine hitap eden mükemmel bir işlemci. Yeni Polaris teknolojisi kullanılarak üretilen grafik işlemcisinin şimdiden bazı forum ve sitelerde olumlu eleştiriler aldığını söylemek mümkün.

Son Teknolohi ile Üretildi!
4. Nesil Grafik Çekirdek teknolojisi olarak gösterilen Pro WX, 14 nanometrelik FinFet süreci ile üretildi. DisplayPort üzerinden mükemmel sonuçlar veren Pro WX; 5K, HDR, HEVC kodlama gibi bir çok desteği de beraberinde sağlıyor. Ayrıca kod çözme ve VR için de TruAudio Next desteğinin sağlandığını hatırlatmak isteriz.

Radeon, Two TFLOPS yani duyarlıklı bariyer performansını aşan ilk düşük profilli iş istasyon grafik kartı (WSG) olan 4 GB DDR5’i bünyesinde taşıyor. Bu özellik sayesinde güçlü performans sağlayacak Grafik işlemcisi, profesyonel PC kullanıcıları için mükemmel bir seçenek olacağa benziyor. 18 Kasım’da piyasaya sunulması beklenen Radeon Pro WX, 499 dolar etiket fiyatı ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK